ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

ПЕРЕЛІК періодичних видань, що передплачені ХОБЮ на 2021 рік

Журнали

1. БАЛАНС - БЮДЖЕТ
2. БІБЛІОТЕЧНА ПЛАНЕТА
Щоквартальний науково-виробничий журнал. Заснований у березні 1998 р. Журнал заснований Національною парламентською бібліотекою України.
З 10 листопада 1999 року журнал включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата історичних наук.
Сторінки цього журналу знайомлять читачів з різними статтями, за проблематикою: бібліотекознавство, бібліографознавство, документознавство, книгознавство, інформатика.


3. БІБЛІОТЕЧНИЙ ВІСНИК
4. БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ + ОПЛАТА ПРАЦІ КОМПЛЕКТ
5. ВІСНИК КНИЖКОВОЇ ПАЛАТИ
6. ВОКРУГ СВЕТА
Журнал «Вокруг света» - це віртуальні мандрівки; щомісячний журнал подорожей, пригод, відкриттів, країнознавства, природничих наук, винаходів і спостережень. Для широкого кола читачів.


7. ВСЕСВІТ
"Всесвіт" - єдиний український журнал, спеціально присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву зарубіжних країн. Видається від січня 1925 р., заснований видатними українськими письменниками Василем Елланом-Блакитним, Миколою Хвильовим і Олександром Довженком . На базі журналу була створена потужна школа українського перекладу, яка досі є неперевершеною в Україні. Журнал іноземної літератури "Всесвіт" впродовж багатьох десятиліть був і досі лишається єдиним літературним "вікном у світ" і джерелом систематичних знань, культурного досвіду відкритих суспільств для українських читачів.8. ВСЕСВІТНЯ ЛІТЕРАТУРА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ
9. ДОБРЫЕ СОВЕТЫ
Добрий журнал цікавих, іноді унікальних порад для жінок. Його головні теми — секрети привабливості, домашнього затишку і гармонії у відносинах.


10. КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ І ПАМ'ЯТНИХ ДАТ
11. КАРАВАН ИСТОРИЙ
Журнал "Караван историй" - це барвисте ілюстроване видання, оригінальне по концепції і високохудожнє за змістом.
Унікальність видання - в нестандартному для жіночих журналів змісті: матеріали про яскравих цікавих особистостей подаються в дуже глибокому і об'ємному викладі і ілюструються ексклюзивними фотографіями, часто з особистих архівів героїв. Візитна картка журналу - фотопроекти Катерини Рождественської: портрети відомих сучасників в несподіваних образах.


12. КВІТИ УКРАЇНИ
13. КІНО-ТЕАТР
“Кіно-Театр” - ілюстроване видання, аналітичний і водночас популярний мистецький журнал, посередник між українським глядачем та подіями сучасного світового театрального і кінопроцесу.


14. КОРРЕСПОНДЕНТ
15. КРАЇНА ЗНАНЬ
16. ЛАНДШАФТ И АРХИТЕКТУРА
Журнал створено для професіоналів у сфері ландшафтного дизайну, архітектурної справи, а також спеціалістів різних сфер і галузей будівництва. Видання познайомить вас із сучасними технологіями та новітніми тенденціями в області створення простору та ландшафтної архітектури.

17. ЛІТЕРАТУРНА УКРАЇНА
18. МИСТЕЦТВО В ШКОЛІ (МУЗИКА, ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА)
19. МУЗИКА
20. НАУКА И ТЕХНИКА
21. НАУКА І СУСПІЛЬСТВО
22. ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ
На сторінках журналу висвітлюються актуальні питання правової політики держави та процесів державотворення, діяльності органів державної влади, в тому числі, Міністерства юстиції України, судів, нотаріату та адвокатури, а також практика застосування законодавства та результати дослідження правової науки.
Офіційний вісник України включає в себе всі повні тексти поточного законодавства України, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України:
- Закони України та інші акти Верховної Ради України;
- Укази та Розпорядження Президента України;
- Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України;
- Акти Конституційного Суду України;
- Нормативно-правові акти Національного банку України;
- Нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, зареєстровані Міністерством юстиції України;
- Рішення Міністерства юстиції України про скасування державної реєстрації нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади;
- Регуляторні акти, що не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України;
- Міжнародні договори України, що набрали чинності;
- Європейські конвенції;
- Рішення Європейського суду з прав людини;
- Додаткова інформація;
- Резолютивна частина постанови суду про визнання нормативно-правового акта незаконним або таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили, і про визнання його нечинним;
- Оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі щодо оскарження нормативно-правового акта та ін.

23. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
24. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА
25. ПАМ'ЯТКИ УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ ТА КУЛЬТУРА
26. ПРАВО УКРАЇНИ. ЮРИДИЧНИЙ ЖУРНАЛ
Висвітлює актуальні питання українського державного будівництва, практичної діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розвитку правової системи, законодавства, юридичної науки і освіти на Україні.
Публікує статті з різних галузей права, матеріали судової, прокурорсько-слідчої та адвокатської практики і т. п.
27. ПЕНСИОННЫЙ КУРЬЕР
28. УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА
"Українська культура" - один із найстаріших культурологічних журналів в Україні. Видається з 1921 року.
В журналі висвітлюються найважливіші події і тенденції українського мистецького простору. Основні теми - музика, кіно, література, образотворче мистецтво, архітектура, нові медіа, дизайн, фотографія.
Цей журнал, розрахований на всіх, хто цікавиться культурним життям України та прагне бути в курсі подій.
29. УСАДЬБА

Газети

1. Аргументы и факты в Украине
2. Вечерний Харьков


Газета "Вечерний Харьков" - це регіональне друкарське інформаційне видання. Газета заснована 1 січня 1969, виходить три рази на тиждень (вівторок, четвер, субота), поширюється по підписці і уроздріб в Харкові і Харківської області. Забезпечує жителів Харкова якнайповнішою і зваженою інформацією про життя регіону.

3. Время


Громадсько-політична регіональна газета, яка видається в Харкові з січня 1938 року. Фактичним власником газети є Олександр Фельдман. Від інших Харківських видань газету "Время" відрізняє її вміст і поширення.

4. Культура і життя
5. Слобідський край
6. Спортивка
7. Україна Молода
8. Урядовий кур’єр


Газета "Урядовий кур'єр" - щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Засновник - Кабінет Міністрів України. Газета виходить з жовтня 1990 року.
"Урядовий кур'єр" оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу.
Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, "Урядовий кур'єр" першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів вступає у дію з дня публікації в "Урядовому кур'єрі".

9. Харьковские известия


Інформаційно-аналітична газета харківської міської ради. Це серйозне міське видання якнайповніше розповідає про суспільно-політичне, культурне і спортивне життя міста.