ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

ПЕРЕЛІК періодичних видань, що передплачені ХОБЮ на 2017 рік

Журнали

1. BURDA
2. COSMOPOLITAN
Міжнародний жіночий журнал, зміст якого включає в себе статті про моду, кар'єру, стосунки, здоров'я та багато іншого.


3. ENGLISH
4. FORBES УКРАИНА
Матеріали про економіку, бізнес, кар'єру, стиль життя і т. п. Сюжети, думки, рейтинги та опитування.5. HANDMADE
Запрошуємо творчо провести час дозвілля з журналом "HandMade". Створюйте затишок у вашому домі, даруйте оригінальні подарунки рідним та близьким людям разом із цим виданням.


6. HI-TECH PRO
Журнал hi-Tech PRO є наступним кроком у розширенні кола видань під брендом hi-Tech. Журнал націлений на широку аудиторію користувачів цифрових технологій.
Зберігаючи послідовність у стилі роботи і добрі журналістські традиції, що сформувалися за більш ніж десятиліття випуску журналу, редакція hi-Tech PRO має намір йти далі. Сьогодні вона як і раніше пропонує своїм читачам знання й досвід кращої на вітчизняному ринку команди експертів, незалежний погляд і компетентні оцінки найбільшої серед видань України тестової лабораторії та добірку програм і матеріалів на DVD в кожному номері.

7. JOY
8. MOBILUX
Всеукраїнське видання "MOBILux" створено в листопаді 2004 року. На даний момент "MOBILux" є найбільшим каталогом мобільних телефонів на території України.
За час свого існування обсяг журналу "MOBILux" виріс з 28 до 116 сторінок, що робить його найбільшим виданням про мобільного зв'язку в Україні. У каталозі є інформація не тільки про телефони, але і про інши корисні мобільні пристрої: карти пам'яті, бездротові Bluetooth гарнітури, комунікатори, ноутбуки, цифрові фотоапарати.
Крім статей у журналі регулярно присутні новини, з яких читачі завжди можуть почерпнути свіжу, цікаву інформацію зі світу мобільних технологій.

9. VIVA
10. АВТОМИР
«Журнал Автомир» — спеціалізоване автомобільне видання, цілком присвячене світу автомобілів. Проект ставить перед собою мету донести до читача максимум корисної інформації про автомобілі і про все, що з ними пов'язано.

11. БАЛАНС-БЮДЖЕТ
12. БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
13. БІБЛІОТЕЧНА ПЛАНЕТА
Щоквартальний науково-виробничий журнал. Заснований у березні 1998 р. Журнал заснований Національною парламентською бібліотекою України.
З 10 листопада 1999 року журнал включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата історичних наук.
Сторінки цього журналу знайомлять читачів з різними статтями, за проблематикою: бібліотекознавство, бібліографознавство, документознавство, книгознавство, інформатика.


14. БІБЛІОТЕЧНИЙ ВІСНИК
15. БІБЛІОТЕЧНИЙ ФОРУМ України
Основні рубрики журналу: законодавче регулювання галузі культури; стандартизація бібліотечної галузі; бібліотекознавство; наукова і науково-дослідна діяльність бібліотек; автоматизація бібліотечних процесів; Інтернет-технології в бібліотеках; інформаційні ресурси бібліотек; бібліотечно-бібліографічне обслуговування; мережа бібліотек; бібліотечна освіта, підвищення кваліфікації; ювілеї бібліотек, бібліотечні форуми, конференції; досвід зарубіжних країн. У журналі подається дайджест законодавчих і нормативних документів стосовно галузі культури, прийнятих за квартал, надаються консультації юристів, фахівців і матеріали на допомогу керівнику. На сторінках журналу публікуються статті авторів із Болгарії, Великої Британії, Італії, Литви, Польщі, Росії, США, Фінляндії.

16. БИСЕР
17. ВІЙСЬКО УКРАЇНИ
«Військо України» — журнал, є центральним друкованим органом Міністерства оборони України, який висвітлює питання оборонної політики та безпеки країни, а також всі аспекти життєдіяльності українського війська.


18. ВОКРУГ СВЕТА
Журнал «Вокруг света» - це віртуальні мандрівки; щомісячний журнал подорожей, пригод, відкриттів, країнознавства, природничих наук, винаходів і спостережень. Для широкого кола читачів.


19. ВСЕСВІТ
"Всесвіт" - єдиний український журнал, спеціально присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву зарубіжних країн. Видається від січня 1925 р., заснований видатними українськими письменниками Василем Елланом-Блакитним, Миколою Хвильовим і Олександром Довженком . На базі журналу була створена потужна школа українського перекладу, яка досі є неперевершеною в Україні. Журнал іноземної літератури "Всесвіт" впродовж багатьох десятиліть був і досі лишається єдиним літературним "вікном у світ" і джерелом систематичних знань, культурного досвіду відкритих суспільств для українських читачів.20. ВСЕСВІТНЯ ЛІТЕРАТУРА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ
21. ВЫШИВАНКА
22. ВИШИВКА
23. ГУБЕРНИЯ. РЕГИОН. УКРАИНА. МИР
Журнал "Губернія. Регіон. Україна. Світ" чітко сфокусований на популярній економіці, фінансах, політиці. Контент інформаційно-ділового характеру. Журнал видається з 2003 року. Це унікальне щомісячне видання, що знайомить з діловим життям, видатними людьми минулого і сучасності: державними діячами, бізнесменами, меценатами, діячами науки і культури, а так само духовною спадщиною і культурними традиціями України.
Перший і єдиний міжрегіональний діловий журнал м. Харкова.
Журнал "Губернія. Регіон. Україна. Світ" - це діловий журнал для тих, хто звик бути в курсі основних подій, що відбуваються не тільки в Харкові, але і в країні і світі.

24. ДЗВІН
25. ДИВОСЛОВО
26. ДНІПРО
"Дніпро"- щомісячний літературно-художній журнал. В журналі працювали Олесь Гончар, Дмитро Білоус, які стали гордістю нашої літератури. Зі сторінок "Дніпра" в літературу ввійшли Ліна Костенко, Василь Симоненко, Григір Тютюнник.. Мабуть, немає жодного відомого письменника в сучасній Україні, чия творча доля не була б пов'язана з журналом" "Дніпро".
Вже в 2010 році світ побачив оновлений журнал "Дніпро" - глянцевий журнал європейського формату з українським серцем і душею! Журнал має постійні рубрики : проза ; поезія ; театр і драма ; гумор ; художня майстерня ; молодняк ; критика ; Нобелівка та інші . Сьогодні журнал "Дніпро" - часопис української літератури XX-XXI століття. Упродовж усієї своєї історії він позиціонував себе як молодіжне видання. Така редакційна політика журналу залишилася й до сьогодні. Він першим в Україні змінив погляд на формат літературної періодики. Розуміючи потреби сучасної молоді. З 2011 року "Дніпро" можна знайти і в електронному вигляді . У рамках журналу діє он-лайн портал для поетів - "Клуб поезії".

27. ДОБРЫЕ СОВЕТЫ
Добрий журнал цікавих, іноді унікальних порад для жінок. Його головні теми — секрети привабливості, домашнього затишку і гармонії у відносинах.


28. ДІМ, САД, ГОРОД
29. ЕДИНСТВЕННАЯ
30. ЗДОРОВЬЕ
31. ЗООДРУГ
Популярний щомісячний український журнал для любителів домашніх тварин. У ньому міститься багато корисної інформації, та якісні ексклюзивні ілюстрації.
Орієнтований журнал як на любителів тварин, так і на фахівців в області кінології фенології, ветеринарії та ін.

32. ИДЕАЛЬНЫЙ ДОМ
33. ИДЕИ ВАШЕГО ДОМА
Інтер'єрне видання для вашої оселі, пропонує велику кількість планувальних і оформлювальних рішень, огляди ремонтно-будівельних матеріалів, меблів, техніки та обладнання.


34. КАДРОВИК УКРАЇНИ
35. КАЗНА УКРАЇНИ
36. КАРАВАН ИСТОРИЙ
Журнал "Караван историй" - це барвисте ілюстроване видання, оригінальне по концепції і високохудожнє за змістом.
Унікальність видання - в нестандартному для жіночих журналів змісті: матеріали про яскравих цікавих особистостей подаються в дуже глибокому і об'ємному викладі і ілюструються ексклюзивними фотографіями, часто з особистих архівів героїв. Візитна картка журналу - фотопроекти Катерини Рождественської: портрети відомих сучасників в несподіваних образах.


37. КІНО-ТЕАТР
“Кіно-Театр” - ілюстроване видання, аналітичний і водночас популярний мистецький журнал, посередник між українським глядачем та подіями сучасного світового театрального і кінопроцесу.


38. КОРРЕСПОНДЕНТ
39. КРАЇНА
40. КРАЇНА ЗНАНЬ
41. ЛАНДШАФТНЫЙ ДИЗАЙН
Журнал створено для професіоналів у сфері ландшафтного дизайну, архітектурної справи, а також спеціалістів різних сфер і галузей будівництва. Видання познайомить вас із сучасними технологіями та новітніми тенденціями в області створення простору та ландшафтної архітектури.

42. ЛИЧНОСТИ
43. МИСТЕЦТВО В ШКОЛІ
44. МИР ТУРИЗМА
45. МОТО
46. МУЗЕЙНИЙ ПРОСТІР
47. МУЗЫКА
48. НАУКА И ТЕХНИКА
49. НАТАЛИ
50. НАУКА І СУСПІЛЬСТВО
51. ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ
На сторінках журналу висвітлюються актуальні питання правової політики держави та процесів державотворення, діяльності органів державної влади, в тому числі, Міністерства юстиції України, судів, нотаріату та адвокатури, а також практика застосування законодавства та результати дослідження правової науки.
Офіційний вісник України включає в себе всі повні тексти поточного законодавства України, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України:
- Закони України та інші акти Верховної Ради України;
- Укази та Розпорядження Президента України;
- Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України;
- Акти Конституційного Суду України;
- Нормативно-правові акти Національного банку України;
- Нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, зареєстровані Міністерством юстиції України;
- Рішення Міністерства юстиції України про скасування державної реєстрації нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади;
- Регуляторні акти, що не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України;
- Міжнародні договори України, що набрали чинності;
- Європейські конвенції;
- Рішення Європейського суду з прав людини;
- Додаткова інформація;
- Резолютивна частина постанови суду про визнання нормативно-правового акта незаконним або таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили, і про визнання його нечинним;
- Оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі щодо оскарження нормативно-правового акта та ін.

52. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
53. ОЛІМПІЙСЬКА АРЕНА
54. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА
55. ПАМ'ЯТКИ УКРАЇНИ
56. ПЕНСИОННЫЙ КУРЬЕР
57. ПОЗАКЛАСНИЙ ЧАС
58. ПРАВО УКРАЇНИ
Висвітлює актуальні питання українського державного будівництва, практичної діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розвитку правової системи, законодавства, юридичної науки і освіти на Україні.
Публікує статті з різних галузей права, матеріали судової, прокурорсько-слідчої та адвокатської практики і т. п.
59. ПРЕМЬЕР-ДАЙДЖЕСТ
60. РАДУГА
У "Радуги" славна історія. Видання почало виходити у 1927 році в Харкові, тоді столиці УРСР. У редакцію приходили та друкувалися знамениті в той час Віктор Некрасов, Микола Ушаков, Борис Чичибабін ... - та, власне, майже всі без винятку відомі письменники України. Багато авторів саме з подання журналу "Радуга" стали знаними - це Андрій Курков, Олег Приходько, Марина і Сергій Дяченки та ін. З журналом співпрацює багато сучасних письменників і поетів.61. РАДИОАМАТОР
Захоплюючий путівник у світ радіо для тих, хто заради захоплення або за родом своєї професійної діяльності працює в ефірі, займається розробкою і ремонтом різноманітних радіоелектронних пристроїв.


62. РЫБОЛОВ ПРОФИ
Журнал не тільки про тих, хто перетворив риболовлю з захоплення на професію, але й про тих, хто прагне осягнути всі тонкощі цього особливого способу спілкування зі світом, стати професіоналом своєї справи.


63. САМ СЕБЕ МАСТЕР
Це унікальна енциклопедія творчості, умінь і майстерності. Одне з головних завдань журналу — поширення технічних знань і умінь серед населення, розвиток технічної творчості в домашніх умовах та набуття навичок вирішувати проблеми з будівництва, облаштування і ремонту всього, що знаходиться в домашньому господарстві, своїми силами і з найменшими витратами коштів.
64. СТИЛЬНЫЕ ПРИЧЕСКИ
65. ТВОЙ МАЛЫШ
Журнал для сучасних батьків. Ви – сучасні батьки і хочете бути в курсі нових методик виховання, оригінальних підходів до вирішення проблем та останніх досягнень педіатрії? Тоді наш журнал – для вас! Здорова вагітність, підготовка до пологів, догляд за дитиною: харчування, здоров'я, гігієна, виховання, розвиток, психологія, "батькова сторінка: поради молодим татусям, обмін досвідом, рецепти простих і корисних страв для вашого малюка, безліч конкурсів для батьків з цінними призами.66. УКРАИНА ЗА РУЛЕМ
67. УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА
"Українська культура" - один із найстаріших культурологічних журналів в Україні. Видається з 1921 року.
В журналі висвітлюються найважливіші події і тенденції українського мистецького простору. Основні теми - музика, кіно, література, образотворче мистецтво, архітектура, нові медіа, дизайн, фотографія.
Цей журнал, розрахований на всіх, хто цікавиться культурним життям України та прагне бути в курсі подій.
68. УЮТНАЯ КВАРТИРА
69. ФІНАНСИ УКРАЇНИ
70. ЭКОЛОГИЯ ПЛЮС
71. ЮНАЯ ЛЕДИ
Журнал для яскравих, стильних дівчаток. Юна Леді – генератор ідей для цікавого життя!72. ЮНИЙ МОДЕЛІСТ-КОНСТРУКТОР ТЕХНІКИ

Це далеко не весь перелік цікавих видань, що передплачені ХОБЮ у 2017 році для своїх користувачів. Завітайте до нашої бібліотеки і ви відкриєте для себе захопливий світ періодики з різних галузей знань.

Газети

1. Аргументы и факты
2. Вечерний Харьков


Газета "Вечерний Харьков" - це регіональне друкарське інформаційне видання. Газета заснована 1 січня 1969, виходить три рази на тиждень (вівторок, четвер, субота), поширюється по підписці і уроздріб в Харкові і Харківської області. Забезпечує жителів Харкова якнайповнішою і зваженою інформацією про життя регіону.

3. Время


Громадсько-політична регіональна газета, яка видається в Харкові з січня 1938 року. Фактичним власником газети є Олександр Фельдман. Від інших Харківських видань газету "Время" відрізняє її вміст і поширення.

4. Демократична Україна
5. Зеркало недели


Міжнародний суспільно-політичний тижневик – надійне джерело інформації. Новини України (соціальна і культурна сфера, наука, мистецтво, освіта тощо), аналітичні публікації про політику та економіку країни.

6. Команда
7. Культура і життя
8. Пенсионный курьер
9. Позакласний час
10. Праця і зарплата
11. Слобідський край
12. Україна Молода
13. Украинская туристическая газета


Щомісячна інформаційно-аналітична повнокольорова газета про туризм. Видання для професіоналів турбізнесу і туристів.
14. Урядовий кур’єр


Газета "Урядовий кур'єр" - щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Засновник - Кабінет Міністрів України. Газета виходить з жовтня 1990 року.
"Урядовий кур'єр" оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу.
Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, "Урядовий кур'єр" першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів вступає у дію з дня публікації в "Урядовому кур'єрі".

15. Харьковские известия


Інформаційно-аналітична газета харківської міської ради. Це серйозне міське видання якнайповніше розповідає про суспільно-політичне, культурне і спортивне життя міста.