ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Неповторна Україна"

Україна вражає своєю різноманітністю, тут можна віднайти неймовірні природні й культурні дива, які не побачиш більше ніде у світі. На їх пошуки 5 квітня і відправились учні ЗОШ № 98 під час заходу "Неповторна Україна". Віртуальний маршрут для них спеціально розробляли й прокладали співробітники відділу мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва у рамках патріотичного тревел-марафону "Україна дивовижна: найцікавіші факти".

Проте, це була насичена віртуальна подорож до різних міст України. Так, наприклад, у Києві школярі шукали на старокиївській горі камінь з якого почалася історія Київської Русі, а у Львові спробували перерахувати усіх кам'яних левів та відгадати незвичний кросворд на фасаді будинку. Луцьк вразив молодь найдовшим будинком у світі, у якому цікаво б було влаштовувати квести з пошуку необхідної квартири. За природними дивами учасники заходу вирушили до Херсона, який може похвалитися незвичним рожевим озером, що має містичну назву Лемурійське. Харківщина вразила юних мандрівників справжньою пустелею біля села Кіцівка, а також почути як співає вітер на садових терасах у Краснокутську.

Мандрівка видалась цікавою й пізнавальною, а створений проект вкотре продемонстрував молоді, що в Україні можна знайти дійсно неповторні місця, які вражають не лише її громадян, але й цілий світ.