ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Архітектура України: від історії до сучасності»

Проект «Україна дивовижна:найцікавіші факти» продовжує свої експедиції у пошуках цікавої та корисної інформації про культурні пам’ятки нашої країни. І, цього разу 20 грудня учні ЗОШ № 31 здійснили історико-краєзнавчий круїз «Архітектура України: від історії до сучасності».

Архітектурна традиція на теренах України пройшла довгий шлях розвитку. Кожна сторінка історії привносила свої зміни в цей дивовижний кам’яний літопис. Споруди нашої країни вражають різноманітністю стилів та форм. Побачивши у віртуальній подорожі всю Україну, мандрівники повернулися до рідного міста.

Знову пройтися по вже знайомим вуличкам та дізнатися багато нового про старі будівлі учням допомогла викладач філософського факультету Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна, молода та харизматична Вікторія Нестеренко. Вона охоче поспілкувалася з молоддю про історію Харкова ХХ сторіччя і довела, що будівництво певних споруд може вплинути на життя цілого міста.

Наприкінці Вікторія зауважила, що для того, щоб побачити красу в будинках «Першої столиці» варто уважно дивитися навкруги, вдивлятися в деталі. І тоді можна побачити твори мистецтва просто під час прогулянки, головне навчися отримувати естетичне задоволення від того, що зовсім поруч.