ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Я - майбутній президент"

Хто з нас хоч інколи не мріє опинитися на місці глави держави та вплинути на життя країни? Адже часто людей переповнюють ідеї та думки з цього приводу.

А ось учням середньої школи №58 13 грудня і лідерам Асоціації "Нове покоління" Московського району міста Харкова 14 грудня вдалося зайняти президентське крісло, хоч і уявне. А відбувалася ця подія в читальній залі ОКЗ "ХОБЮ" під час уроку права "Я - майбутній президент" до Дня захисту прав людини в межах Патріотичного календаря "Україна - це ми". Захід був організований спільно з Управлінням освіти Московського району Харківської міської ради.

В своїх міркуваннях підлітки торкались не тільки нагальних для них питань, пов'язаних з освітою, а також інших сфер життя країни: зовнішньополітичної, сільськогосподарської, транспортної, соціальної. Учасники заходу із захопленням і серйозністю розкривали свої думки та дискутували один з одним, а потім уважно ознайомились із новинами в Законодавстві України, переглядаючи презентацію.

Загалом атмосфера на зустрічі панувала дружня та творча. В ході інтерактивного спілкування хлопці та дівчата показали свої знання з правознавства України, а також з легкістю розгадали анаграми, пов'язані з темою заходу. Ніхто не нудьгував, а наостанок всі зарядилися позитивом під час перегляду відео "Позитивні новини світу".

В цей же час в іншій залі для педагогів-кураторів бібліотекарі презентували ОКЗ "ХОБЮ" та її послуги. Маємо надію, що познайомившись із нашою бібліотекою ближче, нові друзі-вчителі із задоволенням будуть рекомендувати своїм вихованцям відвідати наші заходи.