ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Дивовижна Харківщина"

Для того, щоб побачити щось дійсно вражаюче не обов'язково їхати далеко закордон, Харківська область приваблива для подорожей і приховує безліч цікавих місць. Її природа манить, старовинні пам'ятки оповиті легендами, а види захоплюють дух.

23 травня співробітники відділу естетичного виховання завітали до ЗОШ № 138 з віртуальною мандрівкою "Дивовижна Харківщина" у рамках проекту "Україна дивовижна: найцікавіші факти" аби розповісти учням про найпривабливіші місця рідного краю.

Справжньою "перлиною" Харківщини сміливо можна назвати садибу Шарівка в Богодухівському районі. Це місце володіє особливим шармом і красою, а також історією створення. Багато хто з школярів чули про неї, деякі навіть там вже були. Але співробітники показали учням Шарівський замкок з нового іншого ракурсу - з висоти пташиного польоту, продемонструвавши унікальну аеровідеозйомку.

Ще на Харківщині можна знайти свої власні Співаючі тераси в селі Городнє, справжню пустелю у селі Кіцевка та стародавній некрополь (город мертвих) в історико-археологічному заповіднику "Верхній Салтів", що розташувався у Вовчанському районі.

Вміє вражати мандрівників і природа рідних земель. На карті області можна відшукати місця з неповторною флорою і фауною у Гомольшанських лісах, величні Крейдяні гори у Дворічанському районі, де захоплює подих від одного лише виду дикої природи, а також справжнє солоне озеро біля села Антонівка, яке виникло внаслідок невдалої спроби видобутку газу з надр землі. І нехай ця спроба не виявилося вдалою, проте тепер жителі Харківщини мають своє маленьке "море".

На завершення зустрічі співробітники побажали учням гарних літніх канікул та порадили обов'язково відвідати унікальні куточки Харківщини.