ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Офіцер – це більше, ніж просто професія»

«Офіцер – це більше, ніж просто професія. Офіцер – це покликання, образ мислення, стиль життя. Це доблесть і честь, вікові військові традиції, відображені в тисячах людських доль. Саме цим людям народ в усі часи довіряв найдорожче – захист рідної землі та її свободи».

Почесній та героїчній, педагогічній та інтелектуальній, романтичній та шанованій професії «Офіцер» було присвячено профорієнтаційний захід для старшокласників, який відбувся в нашій бібліотеці напередодні весняних канікул. Його гостями стали представники Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, Харківського національного університету внутрішніх справ та військовослужбовці з Національної академії Національної гвардії України.

Розмова була дійсно цікавою: офіційна інформація про славетну історію та багаті службово-бойові традиції закладів чергувалась з розповідями курсантів про можливості проведення вільного від варт та навчання часу. Особливості цьогорічних умов вступу доповнювались кар’єрними та фінансовими перспективами, які очікують офіцерський корпус у майбутньому, обговоренням переваг служби за контрактом та вимог до тих, хто планує пов’язати своє життя із захистом Батьківщини. Ну а для остаточного розвіювання певних стереотипів про професію – спілкування з дівчатами-курсантками, які відразу підкорили молоду аудиторію чітким переконанням в гідному місці жінки в сучасній українській армії.

Отже, після незапланованого, але дуже доречного агітаційного батлу між курсантами трьох вишів, юнакам та дівчатам з восьми шкіл Київського району залишалось лише обрати, на кого йти вчитись: на льотчика чи кіберполіцейського, а може, все ж таки на офіцера Національної гвардії?

"Президент затвердив стратегію розвитку молодіжної політики"


27 вересня 2013 року Президентом України була затверджена "Стратегія розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року".

Згідно з положеннями Стратегії планується створити умови для забезпечення якісної освіти і працевлаштування молоді, організувати державну підтримку при забезпеченні молоді житлом, а також сприяти інтеграції молодих українців у європейську спільноту.

Серед пріоритетів - формування здорового способу життя молоді, забезпечення зайнятості молоді на ринку праці за рахунок стимулювання роботодавців у наданні першого робочого місця, підтримка обдарованої та талановитої молоді.

Стратегія реалізовуватиметься за участю громадських об'єднань, що представляють інтереси молоді.

Пропонуємо вам ознайомитися зі "Стратегією розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року". Завантажити