ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Подія сезону-«Ярмарок вишів»

Останні чотири роки «початком славних справ» та своєрідною діловою домінантою для нашої бібліотеки стає зимовий «Ярмарок вишів»–резонансна та масштабна профорієнтаційна акція, яка збирає сотні учасників, десятки партнерів, привертає увагу регіональних ЗМІ та завжди знаходить підтримку з боку влади. Не став виключенням і 2017 рік.

Відтак, вже за традицією ділимось з вами статистикою головних ярмаркових досягнень цього року.

Найперше поспішаємо поділитись новиною, що цьогоріч Ярмарок здобув нового і дуже важливого партнера. Адже акція стала частиною проекту «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації ВПО в Харкові та Харківській області», що реалізується в межах проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» інфраструктурної програми для України, які фінансуються Німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaftfuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Цілком під стать такому здобутку й новий вражаючий рекорд «Ярмарку вишів-2017» – 25ВНЗ-учасників! До слова, учасників, готових без втоми протягом двох днів допомагати нескінченному потоку майбутніх абітурієнтів з визначенням своєї професійної долі. Судіть самі: за два дні Ярмарок відвідали майже 1,5 тисячі старшокласників з понад 90 шкіл Харкова та області.

Ну а там де такий масштаб і розмах, не обійтись без настанов і добрих порад від освітянської та культурної еліти. Цього року особисто засвідчили свою повагу юнацькій бібліотеці, як організатору актуального заходу, та привітали учасників Ярмарку заступник начальника Управління культури та туризму ХОДА Наталія Анатоліївна Плотнік, головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти Департаменту науки і освіти ХОДА Геннадій Юрійович Майський, методист педагогічного центру Департаменту освіти ХМР Олена Іванівна Осьмачко.

І хоч насправді список позитивних звершень і неординарних родзинок четвертого «Ярмарку вишів» можна було б продовжувати ще довго, гарний піарник знає, де зупинитись. У нашому випадку – на запрошенні на п’ятий ювілейний Ярмарок, вже наступного, 2018 року.

"Президент затвердив стратегію розвитку молодіжної політики"


27 вересня 2013 року Президентом України була затверджена "Стратегія розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року".

Згідно з положеннями Стратегії планується створити умови для забезпечення якісної освіти і працевлаштування молоді, організувати державну підтримку при забезпеченні молоді житлом, а також сприяти інтеграції молодих українців у європейську спільноту.

Серед пріоритетів - формування здорового способу життя молоді, забезпечення зайнятості молоді на ринку праці за рахунок стимулювання роботодавців у наданні першого робочого місця, підтримка обдарованої та талановитої молоді.

Стратегія реалізовуватиметься за участю громадських об'єднань, що представляють інтереси молоді.

Пропонуємо вам ознайомитися зі "Стратегією розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року". Завантажити