ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Програма з профорієнтації "Обираємо професію крок за кроком"

П’ятий ювілейний «Ярмарок вишів» у бібліотеці

7-8 лютого 2018 року в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва вп’яте відбулась одна з топових освітніх подій регіону– профорієнтаційна акція «Ярмарок вишів». Цей захід команда бібліотеки реалізує в межах своєї комплексної програми для учнівської молоді «Обираємо професію крок за кроком» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.   Читати далі


«Бібліотека Відкрила профорієнтаційний сезон»

«ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА» – відома багатьом формула оптимального вибору професії, але, як свідчить практика успіху задоволених життям людей, до неї слід додавати ще один важливий компонент – «ПОКЛИКАННЯ». Як його відчути та з максимальною користю використати для себе та громади – про це йшла мова під час першого в цьому шкільному сезоні виїзного дня профорієнтації, що проводився бібліотекою спільно з міським центром зайнятості. І вже за традицією, старшокласники спочатку «споживали» досвід інших, а потім із задоволенням виконували ігрові вправи та вчились аргументувати власну точку зору щодо вибору майбутньої справи в можливій дискусії з батьками.


«Офіцер – це більше, ніж просто професія»

Останні чотири роки «початком славних справ» та своєрідною діловою домінантою для нашої бібліотеки стає зимовий «Ярмарок вишів»–резонансна та масштабна профорієнтаційна акція, яка збирає сотні учасників, десятки партнерів, привертає увагу регіональних ЗМІ та завжди знаходить підтримку з боку влади. Не став виключенням і 2017 рік.   Читати далі


Подія сезону-«Ярмарок вишів»

Останні чотири роки «початком славних справ» та своєрідною діловою домінантою для нашої бібліотеки стає зимовий «Ярмарок вишів»–резонансна та масштабна профорієнтаційна акція, яка збирає сотні учасників, десятки партнерів, привертає увагу регіональних ЗМІ та завжди знаходить підтримку з боку влади. Не став виключенням і 2017 рік.   Читати далі


"Надзвичайна людина і архітектор"

Бувають люди цікаві, а бувають – надзвичайні. Саме таким став гість профорієнтаційного заходу «за лаштунками професій» член національної спілки архітекторів України доцент кафедри реконструкції та реставрації архітектурних об'єктів Харківського національного університету будівництва та архітектури Володимир Михайлович Лопатько. Енциклопедично освічена і натхненна своєю справою людина та блискучий оратор - з перших хвилин полонив кожного, хто був в залі. Неабияку повагу спершу викликав творчий доробок Володимира Михайловича, який складають десятки спроектованих та сотні відреставрованих об’єктів. Це, зокрема, Шарівський палацовий комплекс, будинок-музей Рєпіна в Чугуєві, храм на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» на Дніпропетровщині. А потім, відкривши рота, молодь та навіть ми бібліотекарі, слухали про таємниці архітектурного простору, співочі стіни, будинки, що рухаються за сонцем, а також про мистецтво відстоювання власних поглядів. І тому гучні оплески, що пролунали наприкінці зустрічі, сказали навіть більше, ніж заготовлені ведучою слова: «Якщо вірно обрати професійний шлях та щиро любити свою справу, то завжди будеш щасливим».

   1   2   3

"Обираємо професію
крок за кроком"


Довгострокова програма з профорієнтації, яку реалізує Харківська обласна бібліотека для юнацтва спільно з Харківським міським центром зайнятості.

Метою програми є допомога молоді у свідомому виборі майбутньої професії відповідно до потреб особистості, виробництва та ринку праці.

Серед головних завдань довгострокового профорієнтаційного проекту:

- Кваліфікована інформаційна, психологічна, юридична підтримка майбутніх випускників.
- Презентація кращих навчальних закладів.
- Організація цікавих зустрічей з фахівцями різних професій.
- Знайомство старшокласників зі змістом трудової діяльності, умовами роботи в галузі певних професій, вимогами, які ці професії висувають до людини.
- Інформування майбутніх абітурієнтів про сучасний ринок праці Харкова та Харківській області.