ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

Сорока Ю. "История украинского футбола"

Яскраві моменти і суха статистика, перемоги і поразки, шлях збірної України і десяти кращих українських клубів - все це ви знайдете в книзі, що продовжує "футбольну серію" видавництва "Фоліо", розпочату книгами "Історія чемпіонатів Європи з футболу", "Знамениті особистості українського футболу".

Сорока Ю. История украинского футбола / Ю. Сорока. - Х.: Фолио, 2012. - 378 с.

Бадрак Валентин "Как достичь успеха и стать лидером"

Це видання також книга-тренінг. Вона навчить вас користуватися унікальними технологіями досягнення успіху, що застосовували більш 400 видатних особистостей, які стали відомими, знаменитими, успішними. Ця книга для переможця!

Бадрак В. Как достичь успеха и стать лидером: (Опыт 400 выдающихся личностей цивилизации в воздействии на окружающий мир) / В. Бадрак. - Х.: Фолио, 2011. - 219 с.

Потяг №111: збіка творів письменників Харкова та Львова

"Захід є Захід, а Схід є Схід, і їм не зійтися вдвох". Харків і Львів, літературні Схід і Захід України... - знайдіть, нарешті, десять відмінностей і подивіться самі, чи сходяться краї, і якщо сходяться, то де і як, і в чому.

Потяг №111: збіка творів письменників Харкова та Львова / упоряд. А. П. Краснящих. - Х.: Фоліо, 2012. - 350 с.

Роздобудько И. "Две минуты правды. Мелкий бисер"

Книга Ірен Роздобудько "Дві хвилини правди. Дрібний бісер" включає два романи:....Якщо кілька людей зовсім несподівано зберуться разом і почнуть розповідати свої історії, у кожного буде всього дві хвилини на правду... Що можна встигнути розповісти?.. Виявляється, багато чого...... А ще можна вплести дрібними різнокольоровими блискучими бісеринками в один химерний малюнок двадцять вісім жіночих історій - сумних та іронічних, повчальних і цікавих, вітряних і серйозних...

Роздобудько И. Две минуты правды. Мелкий бисер / И. Роздобудько. - Х.: Фолио, 2014. - 442 с.

Роздобудько И. "Двенадцать или Воспитание женщины в условиях, непригодных для жизни. Увядшие цвты выбрасывают"

У центрі роману "Дванадцять..." - жінка зі своєю неповторною долею. В силу службових обов'язків вона вислуховує життєві історії різних людей та спостерігає за ними і зовсім не помічає, що сама стала об'єктом спостережень...Роман "Зів'ялі квіти викидають" - про будинок для престарілих акторів... Здавалося б, зовсім недавно вони сяяли у театрах і на екранах і гадали, що слава і краса вічна. Але квіти зів'яли і їх викидають...

Роздобудько И. Двенадцать или Воспитание женщины в условиях, непригодных для жизни. Увядшие цвты выбрасывают / И. Роздобудько. - Х.: Фолио, 2014. - 474 с.

Роздобудько Ирэн "Амулет Паскаля"

В цю книгу увійшли два романи Ірен Раздобудько - "Амулет Паскаля" і "Останній діамант міледі". Головний герой першого роману - мсьє Паскаль, з його унікальним світом і не менш унікальними гостями, які зійшлися за одним столом, подолавши часовий простір. Що ж стосується другого роману, то сама письменниця вважає, що він - "данина моєму дитячому захопленню Александром Дюма і... повна авантюра щодо всіх, можливо, відомих історичних і неісторичних осіб, які живуть на цих сторінках..."

Роздобудько И. Амулет Паскаля. Последний бриллиант миледи / И. Роздобудько. - Х., Фолио, 2014. - 374 с.

«Альфред Адлер "Наука о характерах: понять природу человека"»

Альфред Адлер - основоположник індивідуальної психології, яка прагне до поглиблення знання про людину, яке можна отримати, лише з'ясувавши ставлення індивіда до своїх соціально встановлених завданнь. Вона дає нам також уявлення про характер, про тілесне та духовне бажання людини. Життєві цілі Адлера втілилися в розділах цієї книги, у створенні індивідуальної психології і в основі неофрейдизму.

Адлер А. Наука о характерах: понять природу человека / А. Адлер. - М.: Академический проект, 2014. - 243 с.

Карл Густав Юнг "Структура психики и архетипы"

К. Г. Юнг автор аналітичної теорії особистості. Загалом в сучасній психології існує понад 500 теорій, які з того, чи іншого боку намагаються пояснити, структурувати, означити особистість. Деякі з них оригінальні, деякі - результат синтезу кількох напрямів. Виникнення такої кількості спроб пояснення особистості пов'язано з тим, що на сьогоднішній день жодна теорія не охоплює всієї різнобічності та широти поняття "особистість".

Юнг К. Г. Структура психіки и архетипы / К. Г. Юнг. - М.: Академический проект, 2013. - 328 с.

Глуховский Д. А. "Будущее"

Вже за нашого життя будуть зроблені відкриття, які дозволять людям залишатися вічно молодими. Смерті більше немає. Наші діти не помруть ніколи . Ласкаво просимо в майбутнє. У світ, населений вічно юними, абсолютно здоровими, щасливими людьми. Але чи будуть вони такими ж, як ми? "МАЙБУТНЄ" - перший після п'яти років мовчання роман Дмитра Глухівського, автора культового роману "МЕТРО2033" і трилера "Сутінки". Книги письменника перекладені на десятки іноземних мов, продаються мільйонними тиражами і екранізуються в Голлівуді.

Глуховский Д. А. Будущее: роман-утопия / Д. А. Глуховский. - М.: АСТ, 2013. - 476 с.

Келли Катрон "Делай что хочешь, но будь сильной!"

Якщо ваша душа жадає успіху в професійному та особистому житті, якщо ваші амбіції вище Евересту, а близькі вже нічим не допоможуть, вам не обійтися без непересічних порад Келлі Катрон, гуру світової моди, різкої, безстрашної, дотепної, яка піклується про друзів і безжальна до ворогів.

Катрон К. Делай что хочешь, но будь сильной! Советы, которых обычно не дают / К. Катрон. - Спб: Питер, 2013. - 176 с.

Люко Дашвар "На запах м'яса"

Що змусило молоду дівчину з великого міста втекти до глухого села й оселитися в занедбаній хатині, а хазяйновитого та заможного майстра на всі руки перетворило на алкоголіка, який працює за пляшку? Вони стануть одне для одного справжнім еліксиром, що подарує зцілення та забуття. Але чи зможуть вони притлумити той потяг до "м'яса", що йде з самого низу людської натури?

Дашвар Л. На запах м'яса: роман / Л. Дашвар. - Х: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. - 368 с.: іл..

Ч.Паланік "Бойцовский клуб"

Перший роман, опублікований американським автором Чаком Паланіком. Сюжет розгортається навколо безіменного героя, який бореться із своїм наростаючим дискомфортом через консюмеризм і зміни по відношенню до чоловічої статі у американській культурі. Намагаючись подолати це, він створює підпільний бійцівський клуб як радикальну форму психотерапії.

Паланик Ч. Бойцовский клуб: роман / Ч. Паланик. - М.: ООО "АСТ", 2004. - 344 с. - (Альтернатива).

1   2   3   4   5   6   7   8