ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

Пирс Браун "Золотой сын"

Подібно гірським гномам з легенд, в надрах століттями працює народ, який називає себе кастою червоних. Ціною неймовірних зусиль він видобуває гелій-3, сподіваючись накопичити його достатньо, щоб одного разу покинути марсіанські нори, оточити планету оболонкою з повітря і води, створити на поверхні умови для людського існування.
І раптом з'ясовується, що Марс вже терраформовано, це зробила каста золотих потайки від видобувачів гелію, причому себе золоті вважають панами, червоним ж відвели роль рабів.

Браун П. Золотой сын / П. Браун – СПб: Азбука, 2016. – 480 с.

Матиос М. "Черевички Божьей Матери"

Повість "Черевички Божої Матері" присвячена трагічним подіям 1941 року на Буковині. Авторка народилася на Буковині і тому прекрасно знає історію цього краю, народні традиції і вірування, дуже точно і яскраво описує життя простих буковинців і ті страшні часи, в які їм довелося жити. "Це ще одна моя подорож в українське історичне пекло. Нещадна подорож. Без ретуші і без лукавства", - сказала сама Матіос про цю повість.

Матиос М. Черевички Божьей Матери. Вырванная страница из буковинской саги / М. Матиос. - Х.: Фолио, 2015. - 22 с.

Рощина Н. "Девичник"

Три стихії з'єднуються воєдино, коли зустрічаються ці три нерозлучні подруги. Вони завжди сповнені вражень, планів, їм є про що поговорити, відкриваючи одна одній найпотаємніше. Кожна з них хоче бути твердо впевнена у незмінності їх міцної жіночої дружби. Пікантні пригоди, в які потрапляють три сучасні молоді жінки, здається, ведуть до того, що на горизонті у всіх трьох - друга половинка! Тепер кожна з них стоїть на порозі великих змін. Все розвивається стрімко, гаряче, непередбачено. Подруги точно знають, що знайдуть щастя найвищої проби, але...

Рощина Н. Девичник. Тихие омуты: роман / Н. Рощина. - Х.: Фолио, 2005. - 319 с.

"Жіночій погляд"

Давно сказано, що не можна поділяти літературу на "жіночу" та "чоловічу" - література може бути лише хорошою чи поганою. Але все ж таки слід визнати, що "жіноча" література дещо інша - вона більш лірична, не боїться бути відвертою до кінця та й взагалі говорить про те, про що мовчать письменники-чоловіки, які, може, і хочуть, але не в змозі сказати про життя так, як це роблять жінки. Ця невеличка книжка охоплює період шести сторіч - з XVI по XXI, і в ній зібрані уривки з творів (а подекуди й твори повністю) найкращих українських письменниць: Марусі Чурай, Ольги Кобилянської, Лесі Українки, Христі Алчевської, Олени Теліги, Зінаїди Тулуб, Оксани Забужко, Марії Матіос, Лади Лузіної та багатьох, багатьох інших.

Жіночій погляд / авт..-упоряд. А. П. Краснящих. - Х.: Фоліо, 2009. -345 с.

Бадрак В. "Как воспитать незаурядную личность"

Чи можна дитину зробити генієм? Як допомогти дітям стати авторами своєї долі, неординарними особистостями, що володіють незалежним мисленням, сильною волею, бажанням і можливостями перетворити світ? Відповіді на ці та інші питання можна знайти у новій книзі Валентина Бадрака. Автор викладає основні принципи геній-терапії і дає рекомендації на основі аналізу життєвого шляху видатних людей минулого і сьогодення. Ця книга-тренінг - своєрідний подарунок батькам, вихователям і вчителям, які хочуть бачити свою дитину чи вихованця непересічною особистістю, людиною з великою гідною метою, здатною вписати своє ім'я в історію людства. Потрібно тільки пам'ятати слова Маріо П'юзо: "Всі люди народжуються однаковими, але деякі з них стають геніями і гігантами".

Бадрак В. Как воспитать незаурядную личность / В. Бадрак. - Х.: Фолио, 2015. - 282 с.

Желдак Т. "История чемпионатов Европы по футболу"

Зараз це важко уявити, але всього якихось 60 років тому не існувало такого поняття - "чемпіонат Європи", а перші континентальні змагання були зустрінуті провідними європейськими футбольними країнами чи не в багнети. Минув час і чемпіонат Європи став подією, яка виходить далеко за межі просто футбольного змагання. У всіх минулих тринадцяти європейських першостях - своя історія. Історичним став вже і Євро-2012 в Україні та Польщі. Це видання не просто збірка довідкової інформації, а ще й емоції і переживання, невідомі факти і загадки забитих і незабитих голів, перемоги і поразки, герої та невдахи. Все це про футбол - найкращу в світі гру у всіх її проявах.

Желдак Т. История чемпионатов Европы по футболу / Т. Желдак. - Х.: Фолио, 2012. - 399 с.

Роздобудько І. "Оленіада"

Як зазначає сама авторка, "Оленіада" писалася "трьома заходами". Перші пару розділів написано ще в 2002-му, але книжку закінчено не було, адже настав 2004 рік. І вигадана країна "Лапландія", про яку в ній йдеться, в один день перетворилася на велику країну. 3 великим майбутнім. 3 людьми, котрі за мить розпрямилися і пішли вперед... Йшли, йшли, йшли... Озирнулися і здивувалися: ті, хто послав їх уперед, - з тими, хто тягнув назад. Довелося вийняти з шухляди недописане і дописати - в 2006 році. І назвати те все "комедією абсурду". Так закінчилась перша частина "Оленіади". До другої Роздобудько пристyпила в січні 2013 року і написала її у вкрай короткий строк - останню крапку було поставпено в лютому того ж таки 2013-го. Авторка виходила з тієї давньої істини, що коли закінчуються гнів і сльози - останньою зброєю стає... сміх. І останнім сміється той, кому немає чого втрачати. І сміючись - перемагає. Це може здатися неймовірним, але ще рік тому Ірен Роздобудько передбачила події, що відбуваються сьогодні.

Роздобудько І. Оленіада / І. Роздобудько. - Х.: Фоліо, 2014. - 222 с. - (Графіті)

"Дизайн окна. Шторы. Жалюзи"

Жінка, краса і мода - поняття нероздільні. Тому так природно прагнення прекрасної половини людства прикрасити світ навколо себе і насамперед свій будинок. Але з чого почати? Наша порада: почніть з вікон, адже штори привертають погляд, а також визначають стиль оформлення кімнати. Сьогодні салони і магазини пропонують величезний вибір штор - австрійських, римських, французьких, каскадних, в стилі печворк та ін.; жалюзі - від стандартного пластику та металу до натуральних порід деревини і ексклюзивних тканин; модних рулонних і плісированих завіс; японських панелей і т. п. Що саме вибрати для вітальні, дитячої, спальні або кухні? Якій кольоровій гамі віддати перевагу? Які тканини популярні і як доглядати за ними? Як поєднати штори за кольором, фактурою, стилем, з дизайном стін, меблів, покривалами? І взагалі, що модно сьогодні в "віконному гардеробі"? На ці та інші питання ви отримаєте відповіді у запропонованій вашій увазі книзі, а безліч чудових ілюстрацій допоможуть зробити ваш будинок оригінальним, красивим і затишним.

Дизайн окна. Шторы. Жалюзи / Сост. Л. В. Бабенко. - Х. Фолио, 2008. - 219 с. : ил. - (Мастер-класс)

Берн Э. "Игры, в которые играют люди"

Перед вами одна з основоположних культових книг з психології людських взаємовідносин. Система, розроблена Берном, покликана позбавити людини від впливу життєвих сценаріїв, що програмують його поведінку, навчити його менше грати у відносинах з собою та іншими, знайти справжню свободу і спонукати до особистісного зростання. У цій книзі читач знайде багато корисних порад, які допоможуть зрозуміти природу людського спілкування, мотиви власних і чужих вчинків та причини виникнення конфліктів. На думку автора, доля кожного з нас багато в чому визначається ще в ранньому дитинстві, однак у зрілому віці вона цілком може бути усвідомлена і керована людиною, якщо він цього захоче. Саме з публікації цього міжнародного бестселера в нашій країні почався психологічний бум, коли мільйони людей раптом усвідомили, що психологія може бути неймовірно цікавою, що з її допомогою можна багато чого зрозуміти в собі та інших.

Берн Э. Игры, в которые играют люди. Люди, которые играют в игры / Э. Берн. - Минск.: Попурри, 2000.- 512 с.

Лузина Л. "Замуж в 30 лет!"

"Заміж в 30 років!" - зі знанням справи заявляє Лада Лузіна і пояснює чому. Вона відверто і переконливо викладає свою "теорію" - так, що, читаючи, мимоволі усвідомлюєш: "Все правильно, і як це я сама не дійшла до цього?!" Ось тут-то і поглянеш на світ по-іншому, впевнено скажеш: "Я - найкраща, єдина і неповторна", - і раптом виявиться, що навіть такої крихти вже достатньо, щоб відчути себе щасливою.

Лузина Л. Замуж в 30 лет! / Л. Лузина, В. Кучерова. - Х.: Фолио; 2008. - 320 с.

Стивен Кинг "Доктор Сон"

За словами самого Кінга, "Лікар Сон" - це "повернення невимовного жаху, після якого ви ще не скоро наважитесь вимкнути світло". Головний герой роману "Лікар Сон" - Денні Торранс, що подорослішав, син протагониста "Сяйва" Джека Торранса. Події у книжці розгортаються навколо Денні та 12-річної дівчинки Ебри Стоун, яку він рятує від деяких мисливців за дітьми з даром "сяйва".

Кинг С. Доктор Сон: роман / С. Кинг. - М. АСТ, 2014. - 575 с.

Пауло Коельйо "Брида"

Зворушлива історія про кохання, магію та пошук сенсу життя.
Знайти себе, свою мету та справжнє «я» — завдання, з яким приходить у світ кожна людина. І це завжди пов`язане з любов`ю. Ірландка Брида намагається пізнати світ і себе. На її життєвому шляху постають дві людини, які мають перевернути її уявлення про життя: чоловік, який вчить її долати страхи, та жінка, що відкриває їй ритм музики Всесвіту...

Коельйо П. Брида / П. Коельйо. – Х.: Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. – 288 с.: іл.

1   2   3   4   5   6   7   8