ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

Владимир Леви "Азбука здравомыслия "

Ця книга проллє світло на п'ять основних питань: доля, сім'я, любов, страх, самопочуття. Комусь книга допоможе впоратися з невпевненістю і страхами, комусь вирішити інтимні колізії кохання, комусь поправити здоров'я, а комусь налагодити стосунки в родині. Видання про життя, про нас, тому буде корисне для ознайомлення кожному.

Леви В. Азбука здравомыслия / В. Леви. – М.: Метафора, 2006. – 736 с.: ил.

Джон Грей "Марс и Венера. Диета и упражнения"

Ніхто - ні лікарі, ні дієтологи, ні інструктори лікувальної фізкультури, ні фармацевти - не враховували того, що ми різні. Виявляється, почуття щастя, любові, комфорту і спокою, можливість схуднути - і навіть взаємини - у чоловіків і жінок побудовані на абсолютно відмінною один від одного біохімії мозку! Подробиці дізнаєтесь з цієї книги.

Грей Д. Марс и Венера. Диета и упражнения. /Д. Грей.– М.: Издательский дом «София», 2004. – 336 с.

Бекетова Г. "Ниткография для детей"

Ниткографія - досить популярний вид творчості. Ця книга навчить вас створювати барвисті візерунки і малюнки з різнокольорових ниток і пряжі. Ознайомившись з технікою ниткографіі, ви зможете своїми руками робити оригінальні панно. Приємного дозвілля і творчого натхнення!

Бекетова Г. Ниткография для детей. – Ростов-на-Дону: Феникс, 2016. – 159 с.: ил. – (Школа развития).

Михаил Литвак "Похождения трусливой львицы, или Искусство жить, которому можно научиться"

Книга може представляти інтерес як професіоналам в галузі психології та психотерапії, так і широкому колу читачів, бо проблеми, з яких виплуталася героїня (а в основному це проблеми власного дурного характеру через неправильне виховання), на жаль, дуже добре знайомі багатьом. Що ж це за проблеми? Проблеми пошуку партнера в житті. Проблеми професійної спроможності. Ну, і як не тільки не втратити себе, коли тебе позбавляють можливості спілкування з власною дитиною, а й як відіграти назад свої позиції в такій шаховій партії.

Литвак М. Похождения трусливой львицы, или Искусство жить, которому можно научиться / М. Литвак, Г. Черная. – Ростов-на-Дону: Феникс, 2015. – 442 с. – (Психологический практикум)

Анна Зайцева, Евгения Моисеева "Сутажная вышивка"

Пропонуємо вашій увазі, мабуть, найдокладніший і при цьому зрозумілий самовчитель, присвячений техніці сутажної вишивки! На сторінках цієї книги ви знайдете всю необхідну інформацію про матеріали, інструменти та прийоми, які дозволять вам в лічені години отримати необхідні навички і почати створювати своїми руками витончені прикраси. Кожен прийом супроводжується найдокладнішими покроковими описами, барвистими ілюстраціями, а також важливими рекомендаціями, які дозволять навіть початківцям з легкістю освоїти всі тонкощі сутажної вишивки.

Зайцева А. Сутажная вышивка. Самый полный и понятный самоучитель / А. А. Зайцева, Е. А. Моисеева. – Эксмо, 2014. – 96 с.: ил.

Вольфганг Брун "История костюма от древности до Нового времени"

Друкується за оригінальним Берлінським виданням 1941 року. Питання моди, стилю і вибору одягу в тій чи іншій мірі цікавлять кожну людину. Костюм - це образ, життєвий стиль. Національний, історичний костюм - це образ народу, втілений образ епохи. У світі існує чимало яскравих, серйозних книг з історії костюма, які стали настільними як для багатьох професійних дослідників - істориків і художників, літераторів і кінематографістів, - так і для самого широкого кола читачів. В ряду цих книг виділяється унікальна за охопленням і аналізом матеріалу праця німецьких фахівців Вольфганга Бруна і Макса Тільке.

Брун В. История костюма от древности до Нового времени / В. Брун, М. Тильке. – М.: ЭКСМО-ПРЕСС, 1998. – 464 с.: ил.

Антон Могучий "Развивай свой мозг! Уроки гениев"

Думати, як геній, можна навчитися! Як? Розвиваючи свій мозок за спеціальними методиками, зібраними в цій книзі. Вони створені на основі «уроків» найвидатніших умів людства: Леонардо да Вінчі, Платона, Станіславського, Пікассо та інших геніїв.
Метод кожного генія розібраний на складові - набір розумових навичок, які можна і потрібно тренувати. Виконуйте вправи тренінгу, які наведені в цій книзі, і в найкоротші терміни розвинете ці навички у себе.

Могучий А. Развивай свой мозг! Уроки гениев. Леонардо да Винчи, Платон, Станиславский, Пикассо / А. Могучий. – М.: Издательство АСТ, 2016. – 288 с. – (Книга – тренажер для вашего мозга)

Игнатова Е. "Фриволите"

Фріволіте - це техніка вузликового мереживоплетіння, яка прийшла до нас з глибини століть і з кожним роком стає все більш популярною. Предмети інтер'єру, виконані з мережива фріволіте, зроблять нарядною вашу квартиру, додадуть їй романтизму і затишку, а прикраси будуть до лиця будь-кому, навіть самій вибагливій модниці. Ця книга допоможе вам самостійно навчитися плести фріволіте, осягнути всі тонкощі майстерності. Тут ви знайдете багато схем різних аксесуарів і прикрас, а також рекомендації з побудови креслень і складання композицій.

Игнатова Е. Фриволите / Е. Игнатова. – Х.: Фолио, 2013. – 217 с.: ил. – (Мастер-класс)

Оксана Скляренко "Мягкая игрушка своими руками"

Якщо ви хочете завжди бути оригінальними та вишуканими у своїх подарунках близьким і знайомим - зробіть власними руками м'яку іграшку. З цієї книги ви дізнаєтеся не тільки про ази створення іграшки, а й про можливість удосконалення навичок створення власної авторської іграшки.
У виданні ви знайдете викрійки і нові технології для створення 22-х моделей іграшок - від простих до складних. Тут є моделі, які буде легко шити разом з дітьми. Кожна супроводжується ілюстраціями та інструкціями.

Скляренко О. Мягкая игрушка своими руками / О. Скляренко. – Х.: Mikko,2009. – 88 с.: ил.

Ольга Тарасова "Ляльки-обереги. Мотанки, домовики, ангели, віночки"

Здавна ляльки, зроблені власноруч, наділялись величезною обережною силою. Давнє мистецтво створення таких ляльок тепер доступне і вам! Лялька захистить дім від лиха, притягне щастя, стане чудовим подарунком для рідних. А зробити її можна з матеріалів, які є в кожній оселі: клаптики тканини, нитки, солома, природні матеріали тощо.

Тарасова О. Ляльки-обереги. Мотанки, домовики, ангели, віночки / О. Тарасова;.– Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. – 128 с : іл.

Лупато М. "Мыло. Изготовление и декорирование"

Ви хочете самі зробити натуральне мило? У книзі детально пояснюється, як зробити безпечне для шкіри мило, зібрані рецепти з ароматами квітів, ягід, фруктів, ванілі і трав. Цілий розділ присвячений виготовленню мила у вигляді різних фігурок (зірочок, сердечок, янголят і ін.). Книга багато ілюстрована фотографіями, на яких представлені авторські моделі.

Лупато М. Мыло. Изготовление и декорирование / М. Лупато. – М.: БММ, 2011. - 96 с.: ил.

Дебра Оливье "О чем молчат француженки"

Чому всі вважають француженок такими сексуальними? Чому вони такі стильні? Розкішні? І такі худі?! Журналістка з Лос-Анджелісу Дебра Олів'є вийшла заміж за француза і прожила у Франції 10 років. Вона стверджує: француженки дійсно знають про чоловіків, любов і секс щось таке, чого не знають інші жінки. У своєму бестселері Дебра розвінчує багато міфів і розкриває багато секретів найспокусливіших жінок світу.

Оливье Д. О чем молчат француженки / Д. Оливье. – М.: Издательство «Э», 2015. – 352 с.

1   2   3   4   5   6   7   8