ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

Наполеон Хилл "16 законов успеха"

У цій книзі ви знайдете найважливіший урок, який підкаже вам найкоротший шлях на вершину кар'єри. Її автор, Наполеон Хілл, допоможе вам стати виключно компетентним і корисним у своїй справі, проявити всі свої здібності і знайти для них краще застосування.

Хилл Н. 16 законов успеха / Н. Хилл. – Минск: Попурри, 2012. – 576 с.

Світлана Алексієвич "У війни не жіноче обличчя"

Ця книжка про війну розпочинає художньо-документальний цикл «Голоси Утопії» білоруської письменниці. Книга-сповідь, документ людської пам'яті, запис історій жінок, яким війна дала в руки зброю для захисту рідної землі від фашизму. Це дослідження духовного світу жінок, що виживали в нелюдських умовах війни.

Алексієвич С. У війни не жіноче обличчя / С. Алексієвич. – Х.: Vivat, 2016. – 400 с.

Бернхард Шлинк "Гордиев узел"

«Гордіїв вузол» — вперше перекладений на російську мову детектив Бернхарда Шлинка про таємниці промислового шпигунства. У 1989 році роман був відзначений престижною премією Фрідріха Глаузера і з тих пір неодноразово перевидавався і перекладений на різні мови.

Шлинк Б. Гордиев узел / Б. Шлинк. – СПб.: Азбука, 2013. – 320 с. – (Азбука-бестселлер)

А. Парабеллум, А. Белановский "99 законов власти и лидерства"

Ви втомилися йти на поводу інших людей і обставин? Вистачить постійно робити чиїсь завдання! Настав час створити своє нове життя і жити за своїми правилами! Книга «99 законів влади та лідерства» поведе вас назустріч свободі, грошам, впевненості і цікавим пригодам. Скиньте кайдани чужих правил, незрозумілих і застарілих рамок, навчіться протистояти зовнішнім негативним впливам і розширте свої межі дозволеного...

Парабеллум А. 99 законов власти и лидерства / А. Парабеллум, А. Белановский. – М.: Издательство АСТ, 2016. – 320 с. – (Законы жизни)

Роздобудько И. "Одолеть темноту "

...Якщо метелику, який потрапив у сачок по черзі відривати крильця та лапки, він буде дуже кумедно повзти та звиватися. Таких метеликів та інших комах у його сачку повно. З відірваними крильцями вони намагаються злетіти і не розуміють, чому у них це не виходить. Знову і знову вони повзуть, а він просто дивиться на них. Він не кат - він дослідник і дуже хоче знати, що вони відчувають....Цікаво, а як воно там з людьми?..

Роздобудько И. Одолеть темноту / И. Роздобудько. - Х.: Фолио, 2014. - 185 с. - (Граффити)

Жозе Сармаго "Перебои в смерти"

У країні, що залишилася неназваною, відбувається щось небачене з початку часів. Смерть вирішує перервати свої невтомні труди - і люди просто перестають вмирати. Відтепер їх доля - жити вічно. Ейфорія населення змінюється відчаєм, все приймаються вишукувати способи покінчити з таким нестерпним становищем. І ось, коли країна опиняється на порозі війни і хаосу, в гру вступає сама смерть - і змінює правила. Але є одна людина, яка відмовляється їм підкоритися...

Сарамаго Ж. Перебои в смерти / Ж. Сарамаго. – СПб.: Азбука, 2015. – 224 с. – (Азбука Premium)

Роберт Гелбрейт "На службе зла"

Робін Эллакотт отримує з кур'єром таємничий пакет, в якому виявляється відрізана жіноча нога. Її начальник, приватний детектив Корморан Страйк, не так здивований - але стурбований не менше. Це роман написаний Джоан Роулінг і опублікований під псевдонімом Роберт Гелбрейт.

Гэлбрейт Р. На службе зла / Р. Гэлбрейт. – М.: Иностранка, 2016. – 544 с.

Мишель Уэльбек "Покорность"

Блискучий і непередбачуваний Мішель Уельбек — один з найвідоміших письменників планети, автор світових бестселерів. "Покірність" розповідає про крах в недалекому майбутньому сучасної політичної системи Франції. Сам Уельбек визначив жанр свого роману як "політичну фантастику". Дія розгортається в 2022 році.

Уэльбек М. Покорность / М. Уэльбек. – М.: Изд-во АСТ, 2016. – 352 с.

Щербачов В. В. "Різновисотні Українці "

Через призму 40-ка Гімалайських та антарктичних експедицій показано еволюцію світогляду українців. А ще, досить цікавий та несподіваний факт: описується, як наші співвітчизники провели вже кілька міжнародних турнірів і 19 футбольних матчів на висоті від п’яти тисяч метрів і вище!

Різновисотні Українці / В. В. Щербачов. - К : АВІАЗ, 2016. - 304 с. ; іл. - ISBN978-617-7209-06-4 (в опр.).

Элинор Портер "Поллианна"

Ця книга - класика англо-американської дитячої літератури про життя звичайної дівчинки (сироти, яку через "почуття обов'язку" взяла до себе сувора тітка), яка вміла бачити у всього кращу сторону і жити незвичайною "грою в радість", яка перевернула уклад всього містечка і відкрила серця багатьох людей назустріч простим словами: "Завжди радійте".

Портер Э. Поллианна / Э. Портер. – М.: Эксмо, 2016. – 352 с. – (Лучшая классика для девочек)

Януш Вишневский "Бикини"

«Бікіні» — це історія кохання німкені й американця, яка розгортається в кінці Другої світової війни. Героїня роману, Анна, красива, чудово володіє англійською і мріє про кар'єру фотографа. Чи могла вона думати, що її кращими роботами стануть фотографії знищеного рідного міста, а потім її чекає спочатку киплячий життям Нью-Йорк і чудовий атол Бікіні...

Вишневский Я. Бикини / Я. Вишневский. – М.: АСТ: Астрель, 2010. – 542 с.

Эльчин Сафарли "Мне тебя обещали"

«Це я. Ховатися і брехати, що це всього лише образ, смішно.
Вмістив в цю історію непростий період свого життя, коли частину мене відняло у мене. Говорити про втрату боляче. Краще про неї написати. Я спробував і сам не помітив, як виріс з неї. Нехай наші втрати будуть для нас випробуванням, але не тортурами»

Сафарли Э. Мне тебя обещали./ Э. Сафарли – М.: АСТ, 2016. – 320 с.

1   2   3   4   5   6   7   8