ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

"Князі Вишнивецькі"

Науково-популярне видання розповідає про історію роду князів Вишневецьких - однієї з наймогутніших і найбагатших фамілій української магнатерії.
У Всеукраїнському рейтингу "Книжка року-2016" видання "Князі Вишневецькі" отримало Гран-прі.

Князі Вишнивецькі. - К.: Балтія-Друк, 2016. - 320 с.

Умберто Еко "Близький Схід"

Укладач Умберто Еко у співпраці із видатними італійськими науковцями у різних галузях відобразив у цій книзі практично всі нюанси історії, філософії, міфології та релігії, образотворчого мистецтва, літератури, науки і техніки, музики Давнього Близького Сходу.

Історія європейської цивілізації. Близький Схід / за ред. Умберто Еко. - Х.: Фоліо, 2016. - 1310с.: іл.

Абліцов Віталій, "Меценати"

Книга знайомить читачів з історією благодійництва в Україні із сучасними послідовниками християнської моралі. В ній розповідається про "секрети" бізнесових успіхів сучасних послідовників Мецената.

Абліцов В. Україна. Меценати / В. Абліцов. - К.: Літера ЛТД. - 208 с.

"Видатні українці. Культура. Мистецтво. Освіта: Довідник."

У цій книзі вміщено дані про життя і творчість діячів культури та мистецтва, просвіти: педагогів, письменників, поетів, художників, артистів, співаків, композиторів та інших, хто зробив значний вклад у розвиток нашої вітчизняної культури і освіти, популяризацію України в світі від найдавніших часів до наших днів.

Видатні українці. Культура. Мистецтво. Освіта: Довідник. - К.: Велес, 2016. - 368 с. - (Гордість і слава України)

Махатма Ганді "Педагогіка ненасильства"

Максималіст в етиці, прагматик в політиці - Махатма Ганді залишив нащадкам неосяжний творчий доробок. Педагогічні вподобання Ганді - оригінальні та зрозумілі. Він підніс свідомість кожного індійця над прірвою повсякденності, подарував їм зрозумілий сенс буття.

Ганді М. Педагогіка ненасильства / М. Ганді; вступний нарис, пер. упорядкув. та прим. В. Василенка. - Вид-ня 2-ге, доп. - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2016. - 400 с.: іл.

Ала Підлужна "Код Володимира Дахна"

У книзі йдеться про життєвий і творчий шлях класика українського анімаційного мистецтва, лауреата Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, члена Національної Спілки кінематографістів України, єдиного серед вітчизняних режисерів-аніматорів народного артиста України, Володимира Авксентійовича Дахна (1932-2006 рр.).

Підлужна А. Код Володимира Дахна / А. Підлужна. - К.: АВІАЗ, 2016. - 144 с.: іл.

Георгій Почепцов "Сучасні інформаційні війни"

Сьогодні, коли кожна людина, а особливо - телеглядач, стикається з проявами інформаційної війни, конче необхідно навчитися відрізняти правду від брехні, а ще як уберегти себе від чужих інформаційних впливів в умовах інформаційного конфлікту. Для цього стане у нагоді ця книжка.

Почепцов Г. Сучасні інформаційні війни. / Г. Почепцов. - К. Вид. дім. "Києво-Могилянська академія", 2016. - 504 с.

Енс Лапідус "Шалені гроші"

Ця книга одразу ж стала світовим бестселером, її перекладено 26 мовами. 2010 року твір було екранізовано. Сам автор іменує свою творчість "стокгольмським нуаром" - гламурною чорнухою. Він щиро приправляє сірі шведські будні кров'ю, наркотою, бійками, погонями та іншими атрибутами голлівудських блокбастерів.

Лапідус, Є. Шалені гроші: роман / Є. Лапідус. - Х : Фоліо, 2016. - 607 с. - (Карта світу). - ISBN978-966-03-7525-3 (в опр.).

Ізабель Абеді. "Лола - любляче серце"

Відтепер немовлята, які репетують, матері, які ридають, і батьки, які не можуть дати їм ради, зітхнуть спокійно - з усіма їхніми проблемами чудово впорається Лала Лу, найкраща нянька у світі. Щоправда, тільки ночами й в уяві нашої Лоли. А вдень Лола готується до ролі старшої сестри. Ось тільки де знайти малюка, на якому можна потренуватися?

Абеді І. Лола - любляче серце / І. Абеді; іл. Дагмар Генце. - Х: Ранок, 2016. - 320 с.: іл.

Гончаренко С. "Цікаво про фізику"

У книзі в популярній, доступній та цікавій формі розповідається про теплові явища і як вони проявляються в природі та використовуються в сучасній техніці. Висвітлюються питання використання енергії Сонця та надр Землі, методі створення сплавів та теплових двигунів. Читач довідається про секрети високої міцності булатної сталі та багато іншого.

Гончаренко С. Цікаво про фізику: книжка для читання з фізики / С. Гончаренко. - 2-ге вид., перероб. - К.: Вид-во "Україна", 2016. - 240 с.

Андрій Кокотюха "Різник із Городоцької"

Напередодні Різдва жорстоко вбито кількох дівчат легкої поведінки. Газети дали невловимому вбивці прізвисько - Різник із Городоцької. Але кримінальна хроніка та інші сенсації більше не цікавлять уже відомого читачеві львівського адвоката Клима Кошового. У нього життя налагоджується: він має адвокатську практику, заможну клієнтуру, повагу в суспільстві й наречену - відому акторку театру і кіно...

Кокотюха А. Різник із Городоцької: роман / А. Кокотюха. - Х.: Бібколектор, 2016. 250 с.: іл.

Малгожата-Кароліна Пекарська "Клас пані Чайки"

Ця книжка є справжнім бестселером для учнів-старшокласників. У ній розповідається про те, що цікаво підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома, але насамперед про перші почуття і розчарування. Головні герої роману, варшавські гімназисти, вчаться складного мистецтва прийняття іншої людини - з усіма її вадами - і врешті пізнають ціну дружби.

Пекарська М.-К. Клас пані Чайки / М.-К. Пекарська; пер. з польського Божени Антоняк. - Х.: ВД "ШКОЛА", 2016. - 336 с.

1   2   3   4   5   6   7   8