ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Цікаві надходження

Наполеон Хилл "16 законов успеха"

У цій книзі ви знайдете найважливіший урок, який підкаже вам найкоротший шлях на вершину кар'єри. Її автор, Наполеон Хілл, допоможе вам стати виключно компетентним і корисним у своїй справі, проявити всі свої здібності і знайти для них краще застосування.

Хилл Н. 16 законов успеха / Н. Хилл. – Минск: Попурри, 2012. – 576 с.

Світлана Алексієвич "У війни не жіноче обличчя"

Ця книжка про війну розпочинає художньо-документальний цикл «Голоси Утопії» білоруської письменниці. Книга-сповідь, документ людської пам'яті, запис історій жінок, яким війна дала в руки зброю для захисту рідної землі від фашизму. Це дослідження духовного світу жінок, що виживали в нелюдських умовах війни.

Алексієвич С. У війни не жіноче обличчя / С. Алексієвич. – Х.: Vivat, 2016. – 400 с.

Бернхард Шлинк "Гордиев узел"

«Гордіїв вузол» — вперше перекладений на російську мову детектив Бернхарда Шлинка про таємниці промислового шпигунства. У 1989 році роман був відзначений престижною премією Фрідріха Глаузера і з тих пір неодноразово перевидавався і перекладений на різні мови.

Шлинк Б. Гордиев узел / Б. Шлинк. – СПб.: Азбука, 2013. – 320 с. – (Азбука-бестселлер)

А. Парабеллум, А. Белановский "99 законов власти и лидерства"

Ви втомилися йти на поводу інших людей і обставин? Вистачить постійно робити чиїсь завдання! Настав час створити своє нове життя і жити за своїми правилами! Книга «99 законів влади та лідерства» поведе вас назустріч свободі, грошам, впевненості і цікавим пригодам. Скиньте кайдани чужих правил, незрозумілих і застарілих рамок, навчіться протистояти зовнішнім негативним впливам і розширте свої межі дозволеного...

Парабеллум А. 99 законов власти и лидерства / А. Парабеллум, А. Белановский. – М.: Издательство АСТ, 2016. – 320 с. – (Законы жизни)

Пауло Коельйо "Брида"

Зворушлива історія про кохання, магію та пошук сенсу життя.
Знайти себе, свою мету та справжнє «я» — завдання, з яким приходить у світ кожна людина. І це завжди пов`язане з любов`ю. Ірландка Брида намагається пізнати світ і себе. На її життєвому шляху постають дві людини, які мають перевернути її уявлення про життя: чоловік, який вчить її долати страхи, та жінка, що відкриває їй ритм музики Всесвіту...

Коельйо П. Брида / П. Коельйо. – Х.: Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. – 288 с.: іл.

Джоан Роулінг "Случайная вакансия"

Це великий роман про маленьке місто і перша книга Джоан Роулінг для дорослих. Прекрасна книга, створений дивним оповідачем.
У Пэгфорді на сорок п'ятому році життя раптово помер член місцевої ради Баррі Фейрбразер. Ця подія шокувала городян. У провінційному англійському містечку з мощеної ринковою площею і стародавнім монастирем, здавалося б, панує ідилія, але чи так це насправді? Що приховується за гарними англійськими фасадами?

Роулинг Дж. Случайная вакансия / Дж. Роулинг. – М.: Иностранка, 2013. – 576 с.

Роберт Гелбрейт "На службе зла"

Робін Эллакотт отримує з кур'єром таємничий пакет, в якому виявляється відрізана жіноча нога. Її начальник, приватний детектив Корморан Страйк, не так здивований - але стурбований не менше. Це роман написаний Джоан Роулінг і опублікований під псевдонімом Роберт Гелбрейт.

Гэлбрейт Р. На службе зла / Р. Гэлбрейт. – М.: Иностранка, 2016. – 544 с.

Янн Мартель "Життя Пі"

Це пригодницький роман-притча канадського письменника Янна Мартеля. Історія про юнака Пісцина Пателя, який вижив після шторму в Тихому океані та протримався 227 днів у шлюпці з бенгальським тигром, зеброю, гієною та орангутаном.

Мартель Я. Життя Пі / Я. Мартель. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2016. – 400 с.

Элинор Портер "Поллиана вырастает"

Улюблена героїня безлічі дівчат, підросла. І, як всяка молода дівчина, закохалася.
Скільки всього доведеться пережити юному серцю! Але навіть у найважчі моменти Полліанна не забуде свою знамениту «гру в радість»!

Портер Э. Поллиана вырастает / Э. Портер. – М.: Эксмо, 2015. – 416 с. – (Лучшая классика для девочек)

Элинор Портер "Поллианна"

Ця книга - класика англо-американської дитячої літератури про життя звичайної дівчинки (сироти, яку через "почуття обов'язку" взяла до себе сувора тітка), яка вміла бачити у всього кращу сторону і жити незвичайною "грою в радість", яка перевернула уклад всього містечка і відкрила серця багатьох людей назустріч простим словами: "Завжди радійте".

Портер Э. Поллианна / Э. Портер. – М.: Эксмо, 2016. – 352 с. – (Лучшая классика для девочек)

Януш Вишневский "Бикини"

«Бікіні» — це історія кохання німкені й американця, яка розгортається в кінці Другої світової війни. Героїня роману, Анна, красива, чудово володіє англійською і мріє про кар'єру фотографа. Чи могла вона думати, що її кращими роботами стануть фотографії знищеного рідного міста, а потім її чекає спочатку киплячий життям Нью-Йорк і чудовий атол Бікіні...

Вишневский Я. Бикини / Я. Вишневский. – М.: АСТ: Астрель, 2010. – 542 с.

Мишель Уэльбек "Покорность"

Блискучий і непередбачуваний Мішель Уельбек — один з найвідоміших письменників планети, автор світових бестселерів. "Покірність" розповідає про крах в недалекому майбутньому сучасної політичної системи Франції. Сам Уельбек визначив жанр свого роману як "політичну фантастику". Дія розгортається в 2022 році.

Уэльбек М. Покорность / М. Уэльбек. – М.: Изд-во АСТ, 2016. – 352 с.

1   2   3   4   5   6   7