ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

УДК 59
Б 90

Кирило Булаховський «Розповіді про тварин та їх назви»

Скільки ніг у восьминога, чи існують комахи-відьми, у яких комах ідеальна талія, хто такий монстр з дев’ятьма очима, які рептилії плачуть гіркими сльозами за своїми жертвами, чи реальний птах із країни чудес, у якого звіра заборонена назва — про все це та багато іншого ти прочитаєш на сторінках цієї цікавої та захопливої книги.

Булаховський, К. Розповіді про тварини та їх назви / Кирило Булаховський, Максим Гаврилюк. – Львів: Література та мистецтво, 2020. – 272 с.: іл.

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Захід»

Ожинокіготь розривається між двома світами — реальним і потойбічним, де блукає його батько Тигрозір. З кожним днем йому все важче приховувати свою таємницю і притлумлювати жагу до влади, яку так вміло розпалюють в ньому батько і брат. Зрештою, йому таки випадає шанс отримати бажане. Та чи варте воно такої ціни? Чи розуміє Ожинокіготь, що від його вибору залежить доля усіх лісових котів?

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Захід/ Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2020. –320 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Ліс таємниць»

Крок за кроком Вогнесерд та його друзі намагаються викрити жахливі таємниці воєводи Громового Клану. Розгадка, здається, так близько — за декілька мишачих хвостів. Але доля знову збиває їх зі сліду та готує несподівані повороти подій. Можливо, і не варто сувати носа в чужі таємниці… Адже ніхто напевне не знає, чим обернеться для котів правда, яку приховує цей темний прадавній ліс.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Ліс таємниць/ Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2019. –336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Небезпечний шлях»

Клан ще не оговтався після великої пожежі, а на нього вже знову чекає небезпечне випробування. У прадавньому лісі оселилося зло. Щось невідоме і надзвичайно жорстоке полює на котів — щось, перед чим безсилі пазурі та зуби наймогутніших вояків. Зореклан намагається попередити Вогнесерда і Синьозірку про небезпеку. Та чи зможуть вони прислухатися до голосу пращурів і подолати власну ворожнечу, щоб урятувати Клан?

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Небезпечний шлях / Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2019. – 336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Здіймається буря»

Вогнесерд став воєводою, але далеко не всі коти у захваті від цього. У Клані вже починають ходити чутки про те, що його воєводство стане передвісником жахливих подій. Як тут не позбутися віри у власні сили? До того ж, Вогнесерд залишився без підтримки найкращого друга, без порад мудрого вчителя, а власний учень зрадив його і зник у світі Двоногів. Але найбільше випробування ще попереду: у диких лісових хащах зачаївся давній ворог, який палає жагою помсти.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Здіймається буря/ Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2019. –336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Темні часи»

Новий провідник Громового Клану разом із даром дев’яти життів отримує від пращурів-вояків загрозливе застереження: «Лев із тигром зустрінуться в битві, і кров запанує над лісом». Що означають пророчі слова Зореклану? Намагаючись розгадати цю загадку, Вогнезір робить усе можливе, аби захистити Громових котів від жорстокої помсти давнього ворога. Та він навіть і не підозрює, що тепер у його лапах не тільки майбутнє власного Клану, але й усього лісу.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Темні часи / Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2018. – 320 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Шлях Вогнезора»

Після жорстокоі_ битви із Кривавим Кланом минула вже не одна повня, і в лісі нарешті запанували мир та спокіи_. Вогнезір із головою поринає у провідництво і робить усе можливе, щоб зміцнити Громовии_ Клан. Але несподівано в и_ого життя вриваються тіні минулого. Загадкові примарні коти не дають и_ому спокою ні вдень, ні вночі. Про що вони благають? Куди кличуть? Аби дізнатися правду, Вогнезір має вирушити в небезпечну подорож, яка переверне з лап на голову не тільки и_ого власне життя, але и_ життя усіх лісових Кланів.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Шлях Вогнезора/ Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2019. – 528 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (477)”1917/…”
Ч 49

Юлія Чернінька «Лицар Смарагдієвого ордену, Інквізитор»

Ярослав знову вдягає лицарські обладунки і вирушає до Люмберна. Цього разу він повинен відвернути страшну небезпеку від жителів міста. Інквізитор Люмберна порушив відьомське правило і підпалив дубобаб Варени ХIII. Відтоді над містом нависла смертельна загроза. Пошесть чуми нещадно косить звичайних люмбернців. Чи вдасться Ярославові відгадати піктограми схимників і врятувати місто від навали розгніваних темних сил? На хлопчика чекають великі пригоди, багато таємниць та нові друзі. А разом зі справжніми друзями можна подолати будь-які перешкоди!

Чернінька, Ю. Лицар Смарагдієвого ордену, Інквізитор: казка / Чернінька Юлія; худ. О. Чичик. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. – 240 с.: іл.

УДК 087.5
Б 24

Іларія Барзотті «Усе що треба знати про науку. Транспорт»

Мандруючи сторінками цієї корисної енциклопедії, молодші школярі дізнаються про визначні наукові відкриття, історію і передумови створення технологій, які нині панують у нашому світі. Як з’явилася електрика, коли виникла перша камера, хто створив телефон і на якому транспорті люди подорожують повітряними, морськими, суходільними та космічними шляхами — ці захопливі факти про науку і транспорт відкриють дітям світ геніальних технічних досягнень. Книжка допоможе розвинути пам’ять, увагу й критичне мислення, що стане у пригоді маленьким розумникам під час навчання у школі..

Барзотті, І. Усе що треба знати про науку. Транспорт / І. Барзотті. – Х.: Vivat, 2020. – 96 с.

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Сутінки»

На новій території стежки чотирьох Кланів розійшлися в різні боки. Тепер кожен з них знову сам по собі, як і було з давніх-давен заповідано вояцьким правильником. Проте небезпеки, що чатують у цих незвіданих місцях, можна подолати лише разом. Громові коти завжди готові простягнути лапу допомоги своїм сусідам, та найбільша біда приходить саме до їхнього табору — нещадний ворог, що палає помстою. У ці темні часи вони мусять виявити всю свою силу та мужність, а дехто — зробити нелегкий вибір, від якого залежить доля всього Клану.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Сутінки / Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2020. – 336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 598.2
Т 60

Наталі Торджман «Дивовижні птахи»

Як упізнати птаха? Чому він співає? Яке насіння полюбляє щиглик? Хто з птахів визнаний майстер занурення? Як рибалочка зачаровує свою обраницю? Із яких матеріалів ластівка будує гніздо? Де краще повісити шпаківню? Яких пташенят годують і мамуся, і татусь? Вивідати всі пташині таємниці тобі допоможе ця книжка з яскравими реалістичними малюнками, які виконали професійний орнітолог і художник, і докладною оповіддю, що містить багато цікавої, ба навіть дивовижної інформації.

Торджман, Н. Дивовижні птахи / Наталі Торджман; іл. Ґейф’єЖудіт, Норвуд Жульєн; пер. з французької Олени Ларікової. – Харків: Видавництво «Віват», 2019. – 80 с.

УДК 821 (410)
К 60

Йон Колфер «Очень страшная миссис Мерфи»

Вилли и его старший брат обречены. Мало того, что каникулы безнадёжно испорчены, — наказание, которое придумали мама и папа, грозит испортить братьям всю оставшуюся жизнь. Несколько часов в неделю им предстоит проводить в библиотеке, где повелевает очень страшная миссис Мерфи. Другого такого коварного и безпощадного библиотекаря ещё не видывал свет. И горе тому, кто осмелится засмеяться в её мрачном царстве или, не дай бог, чуточку пошалит…

Колфер, Й. Очень страшная миссис Мерфи: фантастический роман / Йон Колфер; пер. с англ. А. Кузнецовой. – М.: Изд-воЭксмо; СПб.: Изд-во Домино, 2005. – 48 с.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22