ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

Джеронімо Стілтон. "Відкриття Америки"

Це перша книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона.
Джеронімо Стілтон живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети "Гризун" - найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле.

Стілтон, Джеронімо. Відкриття Америки / Д. Стілтон. - Х.: Ірбіс Комікс, 2016. - 48 с.: іл.

Марина та Сергій Дяченки "Страта"

...Письменниця Ірена Хміль потрапляє в лабіринт світів, створених таємничим Моделятором - її колишнім чоловіком, геніальним винахідником. Вона розуміє, що треба рішуче втрутитись, бо "творіння" безумця вже не контролюється його волею і може спричинити катастрофу, яка зруйнує світ...

Дяченки, М. та С. Страта: фантастичний роман / М. та С. Дяченки. - Х.: Фоліо, 2017. - 349 с.: іл. - (Світи Марини та Сергія Дяченків)

Юхим Чеповецький. "Неймовірні пригоди М'якуша, Нетака та Непосидька"

Неймовірні пригоди М'якуша, Нетака та Непосидька ця книга розповідає про трійку веселих і невгамовних хлопчиків, які не можуть жодного дня, щоб з ними не трапилася якась пригода. От і цього разу, взявши до своєї компанії Петруся на прізвисько Матусин-Татусів, вони здійняли справжній переполох. А от що було насправді, ви дізнаєтеся, прочитавши цю чудову розповідь.

Чеповецький Ю. Неймовірні пригоди М'якуша, Нетака та Непосидька / Юхим Чеповецький. - Х.: ВД "ШКОЛА", 2017. - 176 с. - (Дитячий бестселер)

Джим Коллінз. "Від хорошого до величного"

У цій книжці Джим Коллінз аналізує діяльність і структуру компаній, яким вдалося здійснити прорив у вищу лігу бізнесу. Він відібрав фірми, які, попри всі кризи, п'ятнадцять років поспіль показували найкращі результати у своїй галузі. Як Gillette, Kimberly-Clark, Philip Morris та іншим вдалося взяти настільки високу планку? Джим Коллінз вивів формулу - дев'ять кроків, які дозволять розкрутити маховик успіху до швидкості, яка приносить шалені прибутки.

Коллінз, Д. Від хорошого до величного. Чому одні компанії прориваються, а інші - ні / Д. Коллінз; пер. з англ. О. Савчин. - К.: Наш формат, 2017. - 368 с.

Сергій Жадан. "Інтернат"

…Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…

Жадан, С. Інтернат : роман / С. Жадан. - Чернівці : Meridian Czernowitz, 2017. - 336 с.

Любко Дереш. "Спустошення"

"Спустошення" Любко Дереша - це неофіційний гімн для мілленіалів та інтелектуальних кочівників. Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про "чорних лебедів" і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі.
В цій книжці є атмосфера, є історія про любов і велику таємницю, кожна з яких по-своєму поглинає людину, даючи густе і неперевершене відчуття безнадії й романтики, як це вміє робити тільки Любко Дереш.

Дереш, Любко. Спустошення : роман / Любко Дереш. - Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2017. - 376 с.

Марина та Сергій Дяченки "Темний Світ. Рівновага"

Мене звуть Даша Лебедєва. Філфак МДУ, другий курс. Я безтолкова і загалом середнячок. Коли роздавали таланти, мене явно відтіснили кудись у кінець черги... До того, як усе це закрутилось, я гадки не мала, що срібний кулон, який дістався мені від батька, - потужний артефакт і з його допомогою можна бачити Тіней. Я й уявити собі не могла, що ці жахливі безсмертні ство­ріння, які висмоктують із людей радість, любов і життєві сили, будуть загрожувати моїм близьким. І, звичайно, навіть не підозрювала, що на мене можуть звернути увагу відразу двоє хлопців - самовпевнений мажор Сем і чесний добряга Міша.

Дяченки, М. та С. Темний Світ. Рівновага: роман / М. та С. Дяченки. - Х.: Фоліо, 2017. - 283 с. -(Світи Марини та Сергія Дяченків)

Стівен Гокінг та Люсі Гокінг. "Джордж і таємний ключ до Всесвіту"

Геніальний фізик Стівен Гокінґ разом із донькою Люсі запрошують тебе, любий читачу, у неймовірну мандрівку Всесвітом… Ти дізнаєшся, чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір, що таке чорні дірки, чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями, які зоряні системи називають потрійними, що таке адронний колайдер та інші найцікавіші загадки Всесвіту. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо.

Гокінґ, Л. Джордж і таємний ключ до Всесвіту: роман / Л. Гокінґ, С. Гокінґ. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. - 344 с.

Марія Сердюк. "Стів Джобс"

Ця книга - захоплююча розповідь про життя новатора в IT-технологіях, творця одного з найвідоміших брендів, геніального оратора, талановитого керівника, людини, що змінила світ!
Історія життя Стіва Джобса буде корисною для кожного члена сім'ї. Це багатогранна книга-біографія з якої можна дізнатися цікаві факти з різних областей. Книжка захопить і дорослого, і дитину. Її цікаво читати разом чи самостійно, це чудовий спосіб проводити дозвілля. У кінці кожного розділу є питання-завдання, котрі не лише допоможуть запам'ятати корисну інформацію, а й підштовхнуть на роздуми, що насамперед потрібно робити, щоб бути першим, як Стів Джобс.

Сердюк, М. Стів Джобс / М. Сердюк. - К. : "Агенція "ІРІО", 2018. - 144 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)

Марія Сердюк. "Коко Шанель "

Цікаві факти зібрані у захоплюючу розповідь про життя дівчини, на шляху котрої було безліч труднощів, проте вона лишилась вірною своїм ідеям, що і зробило її відомою на увесь світ.
Історією свого успіху Коко довела, що розпочати власну справу можливо коли завгодно, головне - йти за мрією та вірити в себе. Вона ніколи не зупинялась на досягнутому, кожного разу ставлячи перед собою нове завдання та сумлінно працюючи над його вирішенням. Результатом її праці стали оновлені модні тенденції, які випереджали час.

Сердюк, М. Коко Шанель / М. Сердюк. - К. : "Агенція "ІРІО", 2017. - 112 с., іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей)

Марта Холл Келлі. "Бузкові дівчата"

Це захоплива книжка про подолання мирними людьми тих випробувань, з якими їх зіштовхнула війна. Марта Холл Келлі майстерно доповнила історичне тло чудовими персонажами.
Протягом 10 тижнів роман залишався у списку бестселерів Publishers Weekly і увійшов у список кращих книжок 2016 року, Goodreads відзначив "Бузкові дівчата" як найкращий історичний роман 2016 року, а журнал ELLE нагородив відзнакою "Читацький приз - 2016".

Келлі, Марта Холл. Бузкові дівчата: роман / Марта Холл Келлі. - К. : Нора-Друк, 2017. - 544 с. - (Читацький клуб)

Володимир Рутківський. "Джури козака Швайки"

Ким були найперші козаки? Звідкіля вони взялися? На ці запитання ти знайдеш відповідь у новому гостросюжетному історичному романі Володимира Рутківського - одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої - Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама-велетка, невловимий козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі - з честю виходять із найскладніших ситуацій. А небезпека чигає на кожному кроці, а надто, коли ти зважився підняти шаблю на могутню татарську орду, а за твоєю спиною - майже нікого…

Рутківський В. Джури козака Швайки / В. Рутківський. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. - 336 с.: іл

   1   2   3   4   5   6   7   8