ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Всеукраїнський день бібліотек 2019

2 жовтня 2019 року під егідою Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, серед команди організаторів яких була і Харківська обласна бібліотека для юнацтва.

Бажання відзначити це свято культури та інтелекту в незвичайній, небуденній атмосфері спонукало обрати місцем проведення урочистостей Харківську обласну філармонію. Тож, на кілька годин її ефектний, над технологічний органний зал заполонили сотні працьовитих, креативних, прогресивних та небайдужих людей, які присвятили своє професійне життя бібліотечній справі і сповненню бібліотечних просторів життям – актуальними послугами, яскравими подіями, сучасними проектами.

При цьому особливо приємно констатувати, що здобутки та звершення нашої бібліотечної спільноти не пройшли повз увагу керівництва області. Так, зі словами визнання важливої ролі бібліотек та бібліотечних працівників в розвитку сильного регіону з потужним інтелектуальним капіталом до всіх учасників свята звернулися заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради Анатолій Валерійович Бабічев та начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Анатолійович Яцина. Їм же випала приємна місія відзначити зі сцени грамотами та подяками окремих бібліотечних фахівців за професійні заслуги.

Ну а особливим подарунком учасникам урочистостей стало яскраве мистецьке видовище від артистів Харківської обласної філармонії.