ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Третій Всеукраїнський молодіжний бібліокараван»

Днями в Харкові відбувся третій Всеукраїнський молодіжний бібліокараван "Читай, юність!".

Організатори: Державна бібліотека України для юнацтва, Харківська обласна бібліотека для юнацтва за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Стартував цей дводенний захід, що об'єднав різні регіони України навколо ідей інтелектуального розвитку, 13 червня 2019 року.

Тож, почалося все з церемонії відкриття та мотиваційних, підбадьорливих привітальних слів, з якими до учасників звернулись:
- директор Державної бібліотеки України для юнацтва Георгій Анатолійович Саприкін,
- начальник відділу соціокультурного розвитку, мистецтв та навчальних закладів Управління культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації Ольга Миколаївна Левенко,
- а також команда Харківської обласної бібліотеки для юнацтва на чолі зі своїм директором Маргаритою Володимирівною Жаровою.

Ну а особливої ошатності, краси та співучості урочистій частині надав виступ Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю.

Далі за програмою на учасників чекала інформаційна сесія "WOW-ефект: кращі практики популяризації читання" і нагода в інтерактивному режимі обговорити найпрогресивніший досвід у цьому питанні.

Окремою родзинкою першого дня стало спілкування з представниками провідних видавництв. Гостями Бібліокаравану каравану стали: генеральний директор видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький, директор Видавничого центру "Академія" Василь Теремко та проект-менеджерка "Академії" Аня Яблучна, керівник відділу корпоративних продажів видавництва "Ранок" Євгеній Олександров.

Яскраві враження публіці подарували також емоційні зустрічі з харківськими літераторами - відомою письменницею Іриною Потаніною та представницею літературного об'єднання "NETWORчі" Юлією Баткіліною.

Наостанок першого дня учасникам було запропоновано панельну дискусію "Молодь, читання, бібліотеки, майбутнє: Відверта розмова про те, чого очікувати і куди рухатися".

Не менш насиченою виявилась і програма другого дня Бібліокаравану - 14 червня.

Так, розпочався день з неординарного інтерактиву - воркшоп-гри "Книжкова мафія", яку запропонувала Аня Яблучна, проект-менеджерка Видавничого центру "Академія".

Далі гості з інших міст України мали змогу краще познайомитись з історичним та культурним ландшатфтом Харкова. І все це завдяки прекрасній кількагодинній екскурсії від Олени Чернухи, начальниці організаційно-методичного відділу Харківського організаційно-методичного центру туризму.

Ну а гідним завершенням подій Бібліокаравану стало знайомство учасників з одним з найяскравіших вітчизняних здобутків у розвитку інформаційно-культурного та наукового потенціалу України - відвідування Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.