ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Від бібліотеки до бібліотеки: будуємо веб-мости

26 березня Харківська обласна бібліотека для юнацтва продовжила рейд віртуального спілкування з циклу "Від бібліотеки до бібліотеки : будуємо веб-мости" з фахівцями Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки. Ці зустрічі дають змогу бібліотекарям різних бібліотек поділитися своїм цікавим досвідом, розповісти про інноваційні проекти, які реалізуються в бібліотеці.

Зустріч відкрила директор бібліотеки М.В.Жарова, яка привітала колежанок СОУНБ та коротко розповіла про ХОБЮ. Веб-спілкування проходило в форматі естафети.

Заст.директора з менеджменту та проблемно-аналітичних питань М.Медведська розповіла про масштабні проекти нашої бібліотеки "Навколо знань - об'єднуємо громаду" та проект "Толока добрих ідей": фестиваль соціальних ініціатив молоді", проілюструвавши їх медіа-презентацією.

Фахову естафету продовжила Сумська ОУНБ, а саме заступник директора по роботі з юнацтвом Титаренко Лариса Григорівна розповіла про оптимізацію бібліотек ( злиття обласної бібліотеки для юнацтва та ОУНБ в 1997 році) та напрями роботи.

З повідомлень фахівців СОУНБ ми дізналися про такі цікаві проекти, як:
- створення Інформаційного центру "Вікно в Америку" (Посольство США в Україні), що дало змогу започаткувати роботу нових клубів "Швидка англійська", Англійська для поліцейських, Англійська для тінейджерів (учні 6-9 класів)
- "Мова. Культура. Німеччина" (Гете-Інститут України);
- "Технологічна нація" (Фонд BrainBasket);
- "ПОЛіС - Поліція і спільнота" (IREX/Україна);

Спілкування було дуже плідним та корисним для бібліотекарів обох бібліотек. Було висказано бажання й подальше проводити веб-зустрічі для обміну досвідом в проведенні креативних проектів та програм.