ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Обласна школа позитивного досвіду для бібліотекарів ПТНЗ

24 травня на базі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва відбулося засідання Обласної школи позитивного досвіду для бібліотекарів ПТНЗ за темою «Книжкова виставка – основна форма розкриття фонду та популяризації літератури». Дуже приємно, що фахівці бібліотек інших систем та відомств високо цінують ХОБЮ як методичний центр і постійно запрошують її спеціалістів для надання консультацій, проведення лекцій та різноманітних професійних доповідей з метою підвищення кваліфікації бібліотечних працівників.

Не виключенням був і цей захід, на якому з яскравою медіа-лекцією «Ідея+фантазія: сучасна виставка в бібліотеці» виступила завідувачка проблемно-аналітичного відділу Т.В.Смєкалова. З медіа-лекції слухачі дізналися про такі актуальні види книжкових виставок, як електронна та інсталяція. Учасники школи ознайомилися з різноманітними сервісами, при допомозі яких створюються електронні виставки, дізналися про зарубіжний та український досвід створення виставок-інсталяцій та мали змогу побачити приклади.

Крім цього методист НМЦ ПТО у Харківській області Ю.М.Руденко в лекції-консультації «Методика оформлення книжкової виставки» розповіла слухачам про принципи створення виставки, її види. Своїм досвідом по створенню книжкових виставок з колегами поділилися бібліотекарі ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти м.Харкова» №1 та №4Дон О.Ф. та Серпухова В.П.

Школа недарма має назву «позитивного досвіду», бо придбані знання дійсно були корисні та цікаві для подальшої праці бібліотекарів в цьому напрямку.