ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Тренінг "Від медіа-освіти до медіа-культури" в Боровській центральній районній бібліотеці

Медіаграмотність - це знання, які дають можливість користувачу аналізувати й критично оцінювати інформацію з різних типів медіа. А найкраще оволодіти практичними навичками в цій сфері допомагають тренінгові заняття.

28 лютого в межах проекту «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації ВПО у Харкові та Харківській області» в Боровській центральній районній бібліотеці співробітник Захаріна Вікторія провела тренінг «Від медіа-освіти до медіа-культури». Даний проект реалізується в партнерстві з Харківським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб». Проект є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України, який фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією GIZ.

Під час тренінгу користувачі Боровської бібліотеки ознайомились з видами маніпуляцій і пропаганди, навчились адекватно сприймати, критично мислити і оцінювати повідомлення в сучасному медіапросторі.