ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Тренінг "Від медіа-освіти до медіа-культури"

Медіаграмотність - це знання, які дають можливість користувачу аналізувати й критично оцінювати інформацію з різних типів медіа. А найкраще оволодіти практичними навичками в цій сфері допомагають тренінгові заняття.

Саме тому, 22 лютого співробітник Харківської обласної бібліотеки для юнацтва Захаріна Вікторія в Балаклійській центральній районній бібліотеці провела тренінгове заняття "Від медіа-освіти до медіа-культури", який став частиною проекту "Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації ВПО у Харкові та Харківській області", що реалізується в партнерстві з Харківським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації в межах проекту "Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб". Цей проект є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України, який фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією GIZ.

Під час тренінгу присутні отримали навички в сфері медіаграматності, ознайомились з найбільш поширеними видами маніпуляцій і пропаганди, а також опанували базові інструменти перевірки інформації та критичного мислення.

Після закінчення тренінгу учасники дякували організаторам і безпосередньо тренеру за цікаве й насичене заняття, а ми в свою чергу сподіваємось, що вони стали більш свідомими медіа споживачами в умовах сучасності.