ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Всеукраїнському дню бібліотек присвячується!

27 вересня школярі ХЗОШ № 64 та ХЗОШ № 138 з подивом для себе дізналися, що вони обрані. Так-так, ми не жартуємо. Більш того, в знайомій їм давно бібліотеці, в яку вони прийшли за листами-запрошеннями, є вхід в потойбічний світ. І все б нічого, якби не шокуючі новини –мешканці планети в небезпеці, бібліотеки усього світу на межі знищення, більш того, життя самих хлопців та дівчат під загрозою. Але! Є і хороша новина. Якщо встигнути вирішити існуючі проблеми вчасно, всі залишаться живі.

Ви думаєте ми лякаємо вас? Зовсім ні! Темні сили викрали Час і Емоції. Роздумувати було ніколи. Але наші юні друзі виявилися не з боязких. Розділившись на дві команди - Хронос і Сенсітів, вони оперативно зайнялися пошуками артефактів між книжковими стелажами, ключів на сторінках чарівних книг, розгадуванням тестів. Розраховувати на чиюсь допомогу особливо не доводилося. Лише Хранитель давав невеликі підказки.

Рятувальники намагалися з усіх сил, морок густішав над світом, демонічні сили не бажали поступатися своїми позиціями. І як же тут в нагоді стало знання гарних цитат, пісень і танців, яких, як з'ясувалося, бояться злі духи!

Результат - викрадені добрі духи знайдені і врятовані, життя учасників подій поза небезпекою, фанфари на честь переможців!

Ви заінтриговані? Тоді відкриємо завісу. Все це дійство було дивовижним і захоплюючим квестом-екскурсією «За межами книжкових стелажів».

Ласкаво просимо в «ту саму бібліотеку»! Ми чекаємо вас ... завжди ...