ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Мода крізь століття»

Мода як і жінка, має тисячу образів і ніколи не повторюється. Відстежити захоплюючий шлях історії костюма 25 вересня мали змогу студенти Харківського вищого професійного училища сфері послуг під час заходу «Мода крізь століття», яке спеціально для них підготували співробітники відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва.

Вмістити всю інформацію про особливості костюми кожної історичної епохи в одну лекцію майже не можливо, адже форма, тканини та крій одягу не лише були окрасою зовнішнього вигляду, але й відображали релігійні, естетичні та інтелектуальні погляди людей. Тому бібліотекарі намагалися зупинитися на важливих елементах, які б яскраво відображали особливості різних цивілізацій, історичних епох і навіть десятиліть. З ХХ століття мода почала все більш розширювати свій вплив на тенденції розвитку суспільства.

Весь підібраний матеріал для історичного екскурсу супроводжувався фото та відео-матеріалами, аби більш детально та наочно продемонструвати всі зазначені особливості й факти.

На останок, аби надихнути молодь, бібліотекарі розповіли про історію становлення відомого українського модельєра, який навчався в Харкові. Мова йшла про Андре Тана. Зараз він є успішним кутюр’є, який демонструє свої колекції на світових подіумах, але його шлях до слави був не простий. Проте, якщо є бажання і мета, будь-які горизонти стають досяжними. Цю істину і намагалися донести до студентів спеціалісти бібліотеки для юнацтва.