ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Діти створюють Блюз»

За підтримки Посольства США в Україні, 22 вересня в місті Харкові проходила унікальна культурна подія «Feelingbluesfestival». Всі бажаючи могли почути живі мелодії класичного американського блюзу на території арт-заводу Механіка.

І доки дорослі насолоджувалися музикою, для маленьких відвідувачів працювала своя розважальна програма. Організаторами творчого простору виступала команда проекту «ПлощАРТка», волонтером якої була співробітник Обласної бібліотеки для юнацтва з відділу мистецтв Марина Якименко. До уваги дітей була представлена можливість спробувати пограти на музичних інструментах, взяти участь в наукових експериментах зі звуком та створити власну газету про блюз.

Почалося все з профілю блюзмена, що створили організатори, а ось чим заповнювали його довгу бороду кожний обирав сам - автографи, малюнки, котики, розумні вислови, реклама, ноти. І з кожною годиною «борода» ставала все довше і довше. В кінці, готову газету про блюз повісили так, щоб усі глядачі могли побачити, як діти створювали музику через малюнок.

Ось так музика об`єднує цілі покоління, даючи кожному розвивати свої творчі здібності та насолоджуватися мистецтвом.