ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Наукові пікніки» - наймасштабніший в Україні фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури під відкритим небом.

Минулої суботи Харків зустрічав восьмі «Наукові пікніки» - наймасштабніший в Україні фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури під відкритим небом. І вшосте Харківська обласна бібліотека для юнацтва, долучилася до такого улюбленого багатьма харків’янами та гостями міста свята інтелекту.

Цього разу, вже за доброю традицією, виїзна команда бібліотекарів працювала у режимі «Лабораторії креативу». Тобто тестувала і прокачувала творчі здібності, навчала мистецтву «створення з нічого» та встановлювала разом з відвідувачами зв'язки між не пов'язаними темами, все як заповідав Стів Джобс. Але були і зовсім свіжі розваги-сюрпризи, серед яких найпопулярнішою виявилась саморобна гра «Аерофутбол». Десятки дітей та дорослих, студентів та викладачів з надзвичайним азартом влаштовували справжні футбольні баталії біля бібліотечного намету. Дехто навіть намагався задувати м’яч в командах два-на-два.

Отже недарма наше місто вважають наукової столицею України, а обласну бібліотеку для юнацтва – бібліотекою, що вміє дивувати.