ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Фестиваль «ІнклюзіОН»

Харків розширює та створює нові можливості для людей з особливими потребами. Так в рамках фестивалю «ІнклюзіОН» було презентовано дуже важливий проект для нашого міста - аудіогіди в Художньому музеї. Їх відкриття відбулося 16 вересня. Також в день презентації для молодших відвідувачів був організований дитячий Архіпростір. Для проведення майстер-класів до команди від Дитячої площАРТки була запрошена працівниця відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва Марина Якименко.

Під час роботи дитячого Архіпростору можна було спробувати свої сили в грі-конструкторі «Замок», створити листівку зі своїм ім'ям в стилі азбуки В.Д. Єрмілова. А з веселими і невтомними лікарняними клоунами з проекту «Лікар Посміхайко» діти показували свої таланти, з задоволенням створюючи свої художні «шедеври».

Приємно усвідомлювати, що туристичний й культурний простір Харкова з кожним роком стає все більш відкритим, доступним й прозорим для кожного, і що ми бібліотекарі також вкладаємо, хоч і маленьку частинку своєї роботи до цієї важливої справи.

Відкритість, доступність, прозорість - ці основи нормального суспільства, вони стають все ясніше в нашому місті. Будемо чекати нових проектів, завдяки яким, люди з особливостями зможуть відкривати для себе все більше цікавих місць.