ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Друга світова війна. Дата і факти.»

День пам’яті та примирення – знакова дата для нашої країни. Кожного року в ці травневі дні наш народ згадує буремні роки війни, вшановує пам’ять загиблих.

Напередодні цього великого свята, 7 травня, для учнів ХЗОШ №31 та №64 в читальній залі бібліотеки відбулася важлива, емоційно та інформаційно насичена подія - історичний екскурс «Друга Світова війна. Дати і факти».

Гостем нашого екскурсастав співробітник Харківського історичного музею Дубін Костянтин Юрійович.Розповідь його була невелика за часом, але дуже насичена за змістом. По-перше, він торкнувся взагалі історії Другої світової війни і більш детально зупинився на темі «Харків під час окупації»; це цілком справедливо, бо історія рідного міста хвилює найбільше. Особливо вразила юну аудиторію надана можливість продивитися запропоновану невелику виставку експонатів часів війни із музею, доторкнутися до них і таким чином відчути свою причетність до історії.

Також у залі була розгорнута експозиція музею «Харків у часи війни», яка буде доступна до перегляду усім бажаючим до 11 травня.

Співробітники бібліотеки в свою чергу підготували для юнаків та дівчат пізнавальну та цікаву розповідь про долю історичних місць рідного Харкова під час війни, яка супроводжувалась дуже зворушливим відеорядом.

Немає ніякого сумніву, що ця зустріч залишила свій відбиток у молодих душах, донесла до них думку про те, що миртендітний та безцінний, і його збереження залежить від кожного з нас.