ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Дякуємо, було дуже круто», або Чим знов здивувала обласна юнацька бібліотека

Альтернатив проведення сонячної весняної суботи в багатому на події Харкові існує безліч. Але ті, хто вирішили відвідати в межах Open Culture Fest 2018 АЛЬТЕРНАТИВНУ БІБЛІОТЕКУ, не пошкодували ані хвилинки.

Судіть самі.

Опівдні відбувся цікавенний тренінг з комунікації, який завершився блискучим колективним експромтом зі створення пригодницько-філософської казки.

А по обіді в бібліотеці ЗАПАНУВАЛИ СОБАКИ. Чим надзвичайно потішили і працівників бібліотеки, і батьків, і численну юрбу дітлахів. Юні гості хіба що не танцювали в очікуванні права погодувати, дати команду або поводити поруч знаних у місті рятівників-терапевтів: золотавого ретривера Антея та чорнявого красеня–коллі Харлея.

Але не тільки вмінням добре працювати відомі ці чотирилапі герої. Кожен з них, як виявилось, пречудовий артист. Отже, щирими оплесками нагороджували глядачі дефіле та оригінальний собачий перфоманс під керівництвом кінологів-професіоналів Ігоря Гутника та Марини Фоміної.

А потім з величезним задоволенням обіймались і фотографувались з пухнастими симпатягами. До речі, деякі з фоток попрямували аж до Полтави! Бо саме там мешкають найактивніші учасники заходу, які приїхали до харківської бібліотеки на зустріч з «Собачими пристрастями».

Ну а завершився п’ятигодинний марафон активностей в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва веселою ігротекою та хором вдячностей організаторам, які майстерно вибудовували всю цю яскраву та неординарну подію.