ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Фантастичні Генрі Лайон Олді на зустрічі з читачами»

Навколишній реальний світ іноді здається нам таким похмурим та недобрим.

І тому душа людини прагне зануритись в якийсь інший, більш ласкавий до неї, хай навіть фантастичний світ. Для цього ми беремо до рук фантастичні твори і просто щезаємо для оточуючих. Бо світ фантастики різноманітний, захоплюючий та магічний. А кращими провідниками в безмежному лабіринті фантастичних подій виступають самі автори – фантасти. А що може бути за краще, ніж зустріч з авторами твоїх улюблених фантастичних світів? Ось така дійсно чудова нагода для багатьох шанувальників жанру фантастики і здійснилася 12 квітня в затишній залі бібліотеки для юнацтва. Це була зустріч зі славнозвісним творчим авторським дуетом Генрі Лайон Олді. Ви думаєте, що це якісь іноземці із Англії? А ось і ні! Це наші славні харків’яни – Дмитро Громов та Олег Ладиженський, відомі під творчим псевдонімом Генрі Лайон Олді. Їх багато численні оригінальні твори завоювали багатомільйонну читацьку аудиторію ще з 1990 року, коли саме і народився цей дивовижний творчий тандем.

Творча зустріч була інформативно насичена та по дружньому тепла. Жодної паузи, жодної зупинки. Численні запитання від шанувальників творчості Олді і дуже цікаві змістовні відповіді Дмитра та Олега. Так непомітно спливли майже дві години…

Харків вкотре довів, що він може пишатися талановитими творчими людьми і має свою інтелектуальну еліту. А обласна бібліотека для юнацтва завжди рада таким почесним славетним землякам та планує надалі продовжувати ці незабутні зустрічі на користь містян.