ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Толока добрих ідей»

Днями в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся третій щорічний фестиваль соціальної активності молоді «Толока добрих ідей».

Цього року його учасниками стали лідери учнівського самоврядування та переможці першого обласного конкурсу молодіжних проектів, що проходив серед юнаків і дівчат, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Харківської області.

Протягом трьох годин зі сцени було презентовано 12 кращих ініціатив. Так, за цей час ми мали змогу:
- відчути гордість за неймовірний та потужний туристичний потенціал Харкіщини,
- поспівчувати підліткам, що потрапили у полон булінгу,
- дізнатись, як молодь бачить комфортні умови для щасливої старості,
- ще раз торкнутися питань сортування та переробки сміття,
- поміркувати про болючу проблему міграції українців.

При цьому важливо, що формат заходу дозволяв проілюструвати ці досить серйозні теми неабияк креативно. Молодь дивувала талантами: танцювала, співала та декламувала. І все це, щоб видовищно донести публіці результати виконаної роботи.

Крім цього, чудовим подарунком для всіх став майстер-клас з писанкарства, від Регіонального центру професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну.

Тож наприкінці цього сповненого емоціями і враженнями дня нашій бібліотеці, як організатору події, залишалось тільки радіти з успішної реалізації мети фестивалю, яка традиційно полягала в тому, щоб підтримати молодь регіону в розвитку її лідерського потенціалу, надати їй можливості публічно презентувати свої соціально корисні ініціативи.