ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Знаємо свої права - виконуємо обов'язки"

2018 рік згідно з Указом Президента України проголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!". І є надія, що після реалізації цього проекту більше громадян нашої країни з гордістю називатимуть себе юридично освідченнями.

Що ж стосується нашої бібліотеки, ми починаємо підтримувати цю позитивну ініціативу саме зараз! І тому, 12 лютого бібліотекарі запросили на круглий стіл учнів ХЗОШ №138 та цікаву гостю - чарівну Анну Березу із Харківського міського благодійного Фонду "Благо".

Всі учасники заходу, мали унікальну можливість не лише познайомитись зі своїми невід'ємними правами та громадянськими обов'язками, але й розібратися в їх історії, зрозуміти законодавчі механізми та особисто створити правозахисний проект. Останнє завдання хлопці та дівчати виконали досить креативно, та що не характерно для юридичної практики, із гумором. І як результат: вони отримали розуміння правових норм та гарний настрій.

Сподіваємось, що ця зустріч за круглим столом надовго запам'ятається присутнім, та спонукатиме їх до вивчення такої цікавої та корисної науки, як юриспруденція.