ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

П’ятий ювілейний «Ярмарок вишів» у бібліотеці

7-8 лютого 2018 року в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва вп’яте відбулась одна з топових освітніх подій регіону– профорієнтаційна акція «Ярмарок вишів».

Цей захід команда бібліотеки реалізує в межах своєї комплексної програми для учнівської молоді «Обираємо професію крок за кроком» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Цьогоріч до дводенного неформального профорієнтаційного діалогу в режимі non-stop долучились рекордні для Ярмарку 27 вищих навчальних закладів та близько 1,5 тисячі майбутніх абітурієнтів. До слова, багатьох відвідувачів суспільний резонанс акції та її унікальні можливості спонукали приїхати до Харкова здалеку, наприклад, з сусідньої Донецької області.

Почесними гостями ювілейного Ярмарку, які зі словами підтримки до організаторів і вітаннями до учасників виступили зі сцени під час урочистої церемонії відкриття, стали начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Анатолійович Яцина, головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Геннадій Юрійович Майський та керівник виставки «Освіта Слобожанщини» Анатолій Андрійович Янковський. Також під час церемонії на всіх присутніх чекали музичні привітання від студентського хору «Міленіум» Харківського національного університету радіоелектроніки під керівництвом Тетяни Кулик та танцювального колективу «Мавки» Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця під керівництвом Марії Христенко.

Серед додаткових бонусів цьогорічного Ярмарку стала можливість пройти електронне тестування щодо вибору майбутньої професії від фахівців міського центру зайнятості, з яким бібліотеку теж пов’язує міцна співпраця.

«Саме такі заходи, як сьогоднішній Ярмарок, найкраще демонструють, яких прекрасних результатів ми можемо досягти, об’єднавши зусилля в різних сферах. І що бібліотека може бути в центрі такої прогресивної співпраці, – відзначила від імені організаторів директор бібліотеки для юнацтва Маргарита Володимирівна Жарова. – Це мотивує нас бути гідними такої довіри, рухатись уперед. А це означає, що ми неодмінно і надалі розвиватимемо нашу профорієнтаційну програму, пропонуючи молоді ще більше унікальних життєвих можливостей і нагод».