ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«За межею книжкових стелажів»

Трапляється, що надприродне проникає у наш світ, жахаючи мешканців Землі, які нічого не підозрюють та живуть буденним життям. І лише бібліотекарі, що збирають магічні артефакти та кожного разу рятують світ від темних сил, знають що робити.

Ні, ми не переповідаємо вам зміст відомого телесеріалу, а стверджуємо реальність вище сказаного. Не вірите? 30 січня учні «РЦПО БО ХО» теж мали сумніви, коли їм розповіли, що «ТА САМА БІБЛІОТЕКА» надіслала їм листи-запрошення на співбесіду, але злі маги перехопили їх та планують вбити усіх кандидатів. Та у загибель Всесвіту, через викрадення добрих духів Хроноса та Сенсітіву, вони не мали віри.

Але роздуми над дивними речами, що наче випали зі сторінок казки «Меч короля Артура» та роману «Майстер та Маргарита», пошуки артефактів поміж книжкових стелажів та ключів на сторінках книжок повністю захопили хлопців і дівчат. А от, коли стався напад демонічних істот, було вже не до жартів! Хоча… всі знають, що зло боїться гарних цитат, пісень, танців та дотеп. Тож, проявивши дива акторської майстерності та об’єднавшись у єдину команду, харківська молодь поборола темряву і її прибічників.

А попереду було ще багато загадок, викликання добрих примар-ключників та, нарешті, звільнення геніїв Часу та Емоції.

Після такої запеклої боротьби чи можна було не присвоїти молодим талантам почесного звання «бібліотекаря»?! І нехай це була лише символічна посвята, бо леді та джентльмени вже обрали для себе інші професії. Ми сподіваємось, що вони довго пам’ятатимуть як весело та завзято рятували світ. В решті-решт, вони сказили: «Завжди ладні до таких пригод»!

А ви готові до літературно-бібліотечної боротьби із темною магією в стінах ОКЗ «ХОБЮ»? Так? Тоді запрошуємо вас до участі в квесті-екскурсії бібліотекою «За межею книжкових стелажів»!