ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Презентація творчості Ірен Роздобудько»

Відкривати для себе нове цікаво в будь-якому віці, а допомогти в цьому може друг багатьох поколінь людей – книга. Адже людина, що читає, щоденно може не тільки збагачувати свій кругозір, а й проживати безліч життів, подорожувати з літературними героями та боротися за справедливість.

З цією думкою погоджуються і відвідувачі Територіального центру соціальних послуг Московського району. Вони з захопленням читають різноманітну літературу і дуже полюбляють сучасних українських авторів. Тому до них завітали співробітники Харківської обласної бібліотеки для юнацтва з презентацією творчості талановитої та працьовитої української письменниці та поетеси, журналістки та сценаристки Ірен Роздобудько.

Бібліотекарі підготували відео уривки, у яких Ірен розповідала про дитинство та роки навчання, про родину та захоплення; також переглядали буктрейлери та трейлер до фільму, презентували твори письменниці – усе це, як цеглинки у будиночку, склали цілісний образ письменниці та просто жінки Ірен Роздобудько. Наприкінці зустрічі усі присутні звернулись до бібліотекарів з великою подякою і замовили декілька книжок Ірен Роздобудько.