ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Презентація книги «Тукі і Зукі» від казкотерапевта Єлизавети Герасименко

23 січня в читальній залі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва відбулась авторська презентація книги «Тукі та Зукі»кризового психолога, волонтера всеукраїнського проекту допомоги родинам загиблих українських військових «Родинне коло», арт-терапевта Герасименко Єлизавети Володимирівни.

«Тукі та Зукі» - не просто твір для дітей, це інструмент психологічної методики під назвою «казкотерапія». Деякі показові фрагменти з книги авторка зачитувала та коментувала, щоб присутні ознайомились з концепцією методики. Бібліотекарі навіть інсценували невеличкий фрагмент з книги, щоб присутні особисто мали змогу побачити і відчути переживання героїв. Аудиторія дуже уважно і зацікавлено споживала нову інформацію та приймала участь у тренінгу, адже присутні були переважно психологи, які зможуть використовувати цю книгу у своїй практиці.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері: було і неформальне спілкування, і створення колажу за ілюстраціями до книги, і чаювання. Серед присутніх також були люди, які допомагали автору-казкотерапевту безпосередньо у створенні книги. Не оминуло своєю увагою цю подію телебачення; представники телеканалів ТріоланІнфо і Правда ТУТ відвідали захід, знімали презентацію та спілкувались із учасниками.

Усі, без винятку, залишились задоволені часом, проведеним у бібліотеці. Гості бажали авторці творчої наснаги та створення ще багатьох корисних книжок.