ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Відкрий для себе сучасні технології»

Чи уявляєте ви своє життя сьогодні без різноманітних гаджетів або інших видів сучасних технологій, таких як телевізор, мобільний телефон, айпод, планшет, та найголовніше – без комп'ютера?

Мабуть ні. Тому, що комп’ютерні технології та програми навколо нас. Протягом доби кожну хвилину ми користуємося ними, навіть не звертаючи на це уваги. Вранці ми прокидаємось від дзвоника будильника, який, на жаль, давно вже став однією з програм на нашому телефоні. У ванній кімнаті на нас чекають фен з програмним управлінням та звичайно вінець творіння винахідників побутової техніки – пральна машина с багатьма програмними функціями. Сучасне авто, оснащене електронікою, везе нас по вулицям с перехрестями на яких світлофорами керують розумні сервери. Придбати квиток на концерт або на поїзд чи літак, також можна завдяки спеціальній комп’ютерній програмі. Багато чого ще можна зробити завдяки комп’ютеру.

Ось і виходить, що персональний комп'ютер відіграє головну роль в усіх сферах діяльності людини.

Саме обговоренню такої важливої теми «Відкрий для себе сучасні технології» була присвячена зустріч працівників бібліотеки та слухачів Територіального центру соціальних послуг Московського району м. Харкова. За підсумками зустрічі всі учасники дійшли висновку, що з появою комп’ютерів та розвитком комп’ютерних технологій життя людини стало набагато простішим. Тож насолоджуємся наданою можливістю користування продуктами сучасних прогресивних комп’ютерних технологій щодня і щохвилинно!