ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Масові заходи

У Харкові відзначили 60-річчя запуску першого супутника Землі

Харків’янам є чим пишатись у сфері освоєння космічного простору. Саме вчені нашого міста брали безпосередню учать в запуску першого космічного супутника Землі - це стало початком космічної ери. До такої видатної дати громадський координаційний комітет «Харків ракетно-космічний» організував фестиваль «Харківська орбіта».
6 жовтня фестиваль «Харківська орбіта» завершив свій «міжгалактичний політ». Підбиття підсумків та нагородження кращих робіт талановитої молоді відбулось в Харківському планетарії ім. Ю.А. Гагаріна.   Читати далі


«Бібліотека Відкрила профорієнтаційний сезон»

«ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА» – відома багатьом формула оптимального вибору професії, але, як свідчить практика успіху задоволених життям людей, до неї слід додавати ще один важливий компонент – «ПОКЛИКАННЯ». Як його відчути та з максимальною користю використати для себе та громади – про це йшла мова під час першого в цьому шкільному сезоні виїзного дня профорієнтації, що проводився бібліотекою спільно з міським центром зайнятості. І вже за традицією, старшокласники спочатку «споживали» досвід інших, а потім із задоволенням виконували ігрові вправи та вчились аргументувати власну точку зору щодо вибору майбутньої справи в можливій дискусії з батьками.


«ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРІОДИКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ»

При першій необхідності ми звикли стрімголов нестися за допомогою в Інтернет, годинами «зависати» на нескінченних сайтах та порпатись в купах інтернет-сміття у пошуках мізерної крихти дійсно необхідноїта перевіреної інформації. Але ж можна просто звернутися до бібліотеки, або викликати «загін швидкого бібліотечного реагування», який надасть вам невідкладну допомогу прямо на місці.
Саме цією послугою 6 жовтня і скористався весь педагогічний колектив ХЗОШ №97. Вчителі відвідали презентацію найновіших фахових періодичних видань для викладачів та долучилися до їх обговорення.   Читати далі

1   2   3   Масові заходи за 2016 рік