ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«3D Кролик»

Проводити майстер-класи завжди приємно, а якщо вони пов'язані з бібліотечним тижнем творчості в школі, то приємно вдвічі. Саме за таким запрошенням 18 жовтня було організовано майстер-клас «3DКролик» для учениць 7-го класу школи №84 співробітниками відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва.

Для того щоб створити щось «прекрасне», важливо мати теоретичні знання, а де ж їх брати як не з книг. Саме такі книги по hand-made, що знаходяться в шкільній бібліотеці представила дівчатам на початку заняття шкільна бібліотекарка і запросила познайомитися з ними ближче. Ну, а далі вже перейшли від теорії до практики, а саме до створення об’ємної моделі кролика.

Не дивлячись на простість дій у майстер-класі, кролик таки стався з «характером», і щоб він вийшов красивим, необхідна була тверда рука й натхнення. Іноді, лінії не згиналися у потрібному напрямку, а підступний клей не хотів склеювати як треба. І все ж таки з кожною невдачею вийшло розібратися. Час уроку пролетів швиденько, а хотілося ще сидіти і займатися творчістю.

Приємно спостерігати, як творчість захоплює, надихає привносити щось своє і допомагає навчитися долати труднощі. А дизайнерські кролики до того ж стануть чудовою прикрасою на поличці.