ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Домівка душі"

Символ житла важливий для кожної культури, адже відображає її самобутність й колорит. Познайомитися з традиціями виготовлення житла північноамериканських індіанців, а також створити свій власний мініатюрний вігвам 6 липня змогли діти з літнього табору Центру творчості для дітей та сім'ї "Відрадне" з представниками обласної бібліотеки для юнацтва під час майстер-класу "Домівка душі".

На початку заняття варто було створити необхідну атмосферу й налаштуватися на роботу, тому учасники разом зі співробітниками бібліотеки згадали, що ж їм відомо про народи північноамериканських індіанців, де вони живуть, чим займалися, у що вірили. Робити вігвами виявилося справою непростою, адже папір був іноді неслухняним матеріалом, зате на допомогу приходили інші діти, які з радістю допомагали, якщо щось не виходило.

Але зробити вігвам було лише половиною справи, найцікавіше було попереду - організувати своє поселення свого племені. Тому згодом на папері з'являлися будиночки, озера і річки, луки, зграї черепах і добрих слонів, навіть квіткові клумби і городик. Кожен світ був яскравий і не схожий на інший.

Найважливішою метою заняття було показати, що кожен з дітей унікальний і неповторний, але разом з іншими вони стають ще цікавішими і яскравішими.