ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Мандала - пошук внутрішніх ресурсів"

Настало літо, час відпочинку та відкриттів. І для того, щоб юнаки та дівчатка з Асоціації багатодітних матерів та сімей "АММА" змогли здійснити все задумане, співробітники відділу мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва провели арт-терапевтичне заняття "Мандала - пошук внутрішніх ресурсів".

Як виявилося, майже ніхто з учасників не знав, що таке мандала, тому це заняття вийшло не лише творчим, але й пізнавальним. Саме слово "мандала" перекладається з прадавнього санскриту як "священний круг" або "центр". Як символічний спосіб з'єднання в ціле того, що було роз'єднане. Але перш ніж взятися за справу, всі поділилися своїми враженнями й сподіваннями на це літо і з захопленням почали втілювати їх з кольорового солоного тіста. А творчий процес завжди гармонізує та заспокоює, допомагає зануриться в глибини свого внутрішнього світу.

Кожен з учасників майстер-класу створював щось близьке собі, - море і пісок з крабом Василем, небо під час заходу сонця, ліс з річкою, різнобарвну веселку, улюблений мультфільм, захопливу поїздку до бабусі і дідуся, навіть бойову арену з комп'ютерної гри. Для кожного все це було важливим й нероздільно пов'язаним з літніми канікулами.

А щоб дійсно всі мрії здійснювались і літня пора проходила весело й насичено, наприкінці зустрічі всі обрали собі картки з чудовими картинами української художниці Катерини Дудник, які допомогли визначитися з найсокровеннішим бажанням.