ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Слов`янський оберіг на вдачу й благополуччя"

Вже давно відомо, що арт-терапія є корисною для здоров'я та поліпшення емоційного стану людини. Лялькотерапія є одним з важливих напрямів арт-терапії, адже не тільки позбавляє від депресивних відчуттів, але допомагає створити символічний оберіг від негативних ситуацій.

Поділитися особливостями і тонкощами створення ляльки-мотанки 22 березня мали змогу спеціалісти обласної бібліотеки для юнацтва під час майстер-класу "Слов`янський оберіг на вдачу й благополуччя" на педагогічній раді в Обласному дитячому психоневрологічному санаторії №1.

Співробітники санаторію під час створення ляльки-благополучниці і на собі відчули терапевтичний ефект від цього процесу, адже не дивлячись на деякі труднощі у процесі створення оберегу, вони жартували, сміялися та залюбки розповідали про свої творчі здобутки.

По закінченню педагоги санаторію подякували фахівців бібліотеки для юнацтва за надану корисну інформацію і цікавий майстер-клас, та пообіцяли нові вміння впровадити у роботу, щоб ще більш ефективно допомагати своїм вихованцям.