ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Різдвяний оберіг»

Новий рік було вирішено розпочати майстер-класом з виготовлення різдвяного янгола. Аби школярі не нудьгували на зимових канікулах, 5 січня проект «Творча майстерня» зібрав своїх постійних учасників.

Янголята є символами світлого свята Різдва, а виготовлена своїми руками напередодні Святвечора, фігура янгола за віруваннями наших предків, буде захищати усю родину від зла весь наступний рік.

Для виготовлення янгола потрібно: біла бавовняна тканина, нитки та трохи вати. Під час створення ляльки-мотанки потрібно дотримуватися усіх традиційних правил, і саме головне з них полягає у тому що нитка, якою скріплюються усі її частини не має обриватися.

Особливої захисної сили янголу-охоронцю надає саме настрій та думки, з якими він створюється, звичайно вони мають бути лише позитивними й радісними. Дружня атмосфера, що завжди панує на майстер-класах в обласній бібліотеки для юнацтва активно сприяє цьому.

Будемо сподіватися, що створені різдвяні обереги будуть захищати своїх господарів від будь-якої небезпеки, притягувати лише вдачу та гарні події довгі роки.