ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Новорічні прикраси на ялинку»

Ще трохи і настануть зимовісвята, на які ми так довго чекали. Тож новорічні приготування вже йдуть повним ходом, серед яких особливе місце посідає прикрашання ялинки.

Звичайно сьогодні можна знайти багато яскравих прикрас, але виготовлена своїми руками іграшка буде особливо виділятися на новорічному дереві. Отже, саме такою приємною справою запропонували зайняти свій вільний час 24 грудня співробітники відділу мистецтв учасникам святкового майстер-класу «Новорічні прикраси для ялинки». Яскраві кульки, ажурні сніжинки чи смачні солодощі - це традиційні прикраси для ялинки. А ось handmade будиночки будуть чимось новеньким у новорічній ялинковій композиції.

Майструватисвій власний будинок, звичайно справа з нелегких, навіть якщо він буде прикрасою. Але послідовне дотримання схем, виконання інструкцій, завзяття і творчий настрій допомогли молоді впоратися з цим завданням.

Відтепер новорічне диво, яке завітає до учасників майстер-класу на Новий рік зможе сміливо оселитися в цьому невеличкому будиночку та радувати усіх протягом цілого року.