ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Модно бути українкою" майстер-клас до Дня Незалежності України

Прикраси в українському стилі сьогодні набувають все більшої популярності, стаючи своєрідним трендом. Тому мати такий аксесуар в своїй колекції мріє кожна модниця.

23 серпня співробітники обласної бібліотеки для юнацтва порадували дівчат із Центру "Гармонія" організувавши майстер-клас з виготовлення патріотичних прикрас. Всі матеріали були безкоштовно надані магазином аксесуарів "МОNPАСЬЕ". Бібліотека для юнацтва вже не вперше співпрацює з керівництвом магазину і завжди підтримують всі наші ініціативи.

Майстрині магазину навчили дівчат як плести браслети шамбала і робити сережки. Це тільки на перший погляд здається, що шамбала це просто різнокольорові намистини, обплетені між собою міцними шнурами. Але насправді він має глибоке, сакральне значення. Допомагає своєму власнику стати більш упевненим у собі, захищає негативного впливу обставин, допомагає набути внутрішнього спокою.

Тому створений дівчатами жовто-блакитний браслет може стати не лише гарною та стильною прикрасою, а й справжнім оберегом, що завжди буде допомагати їм у життєвих негараздах.