ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Мона Ліза і її секрети»

Карантин триває, але бажання спілкування і дізнаватися нове у підопічних Територіального центру Московського району, залишилось таким же важливим. Спеціально для тих, кому цікаво дізнатися щось цікаве зі світу мистецтва, 18 серпня була проведена Zoom-зустріч з працівником з Обласної бібліотеки для юнацтва, темою для якої стала перша лекція з циклу арт-детектив - «Мона Ліза: шлях супер-зірки».

Викликає захоплення, як люди поважного віку освоюють нові технології, і дуже активно беруть участь під час лекції. Так при обговорюванні цієї історії слухачі активно виказували свої думки та емоції, додавали свої влучні знання з цієї теми, перетворивши таким чином формат он-лайн лекції у жваве спілкування. Тож історія шедевра Леонардо да Вінчі продовжує привертати увагу і сьогодні.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.