ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

"Шевченко Тарас: погляд крізь час" (літературний інтенсив)

Україна відзначає Шевченківські дні. Бібліотека активно долучилася до святкування дня народження Кобзаря. 10 березня 2020 року до юнацької бібліотеки завітали учні 9 класу ХЗОШ № 25. Захід мав на меті ближче познайомити молодь з життям та творчістю Тараса Григоровича Шевченка. Але це була не загальна інформація, а погляд на Кобзаря, як на звичайну людину.

Цікаві факти з біографії, особливості відпочинку, оточення та друзі, улюблені страви та напої, історії кохання поета - усі ці цікаві факти працівники ХОБЮ розповіли школярам. Це дозволило дітям поглянути на біографію митця під іншим кутом. Під час заходу звучали пісні на слова автора у сучасному виконанні. Це було підтвердженням того, що твори Шевченка не втрачають своєї актуальності і сьогодні, а навпаки, набирають популярності в сучасному мистецтві. Діти зробили висновки, що у кожного свій погляд на біографію відомих людей. Тому, як до цього ставитися, вирішує кожен самостійно. Але завжди можна знайти та побачити щось нове в загальновідомих фактах.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.