ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Творча зустріч з письменником Олегом Гаврішем» (в межах проєкту «З літературою віч-на-віч»)

21 лютого 2020 року у бібліотеці панувала містична атмосфера: сутінки наповнювали читальну залу; на столі, прикрашеному вишитими рушниками, стояли глечики, горіли свічки. Зустріч розпочалася з приходом «відьмочки-бібліотекарки», яка відрекомендувала відомого і дуже цікавого письменника Олега Гавріша та його творчу команду.

Вони завітали до нас з міста Дніпра з презентацією книги-бестселлеру «Казки баби Гавришихи», написаної в сучасному жанрі фолк-фентезі. Дана книга містить 8 містичних історій, переказаних бабусею самого автора в його дитинстві. В них відчувається побут, вірування та традиції Слобожанщини. У казках сходяться два світи — реальний і потойбічний, де панують істоти з української міфології. Це підкреслюється ілюстраціями Валентини Ареп’євої, які здаються тривимірними.

У дружній і теплій атмосфері зустрічі звучали уривки казок під супровід музики сучасного українського гурту «MOTANKA», який записав ці мотиви спеціально для презентації книги. А ще увагу читачів привертали колоритні речі з давнього українського побуту, які гармонійно прикрашали залу. Бібліотеці письменник подарував власну книгу та залюбки роздавав автографи прихильникам своєї творчості.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.