ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«З літературою віч-на-віч» (творча зустріч з Юлією Баткіліною)

Все ж таки нам, мешканцям Харкова, можна сказати, дуже пощастило. «В чому?» — спитаєте ви. — А в тому, що в нашому рідному місті вирує насичене культурне життя. Відповідно, багато талановитих, оригінальних, творчо багатих людей створюються життям, є його наповненням.

А нашій рідній бібліотеці щастить в тому, що вона має змогу запросити до себе ці таланти, побачити їх, доторкнутися до них в усіх сенсах, щиро поспілкуватися. Ось саме така зустріч сьогодні відбулася в стінах читальної зали для студентів коледжу та співробітників ХОБЮ.

Сьогодні, 13 грудня, до нас завітала Юлія Баткіліна, молода харківська письменниця, поетеса, членкиня літературного угрупування «Networчі». Одразу ж відмітимо, що це була не офіційна, суто літературна зустріч, де авторка спочатку вислухує свою біографію, яку розповідають ведучі, а потім сама довго та нудно щось розповідає і читає. Ні в якому разі так!

Це була камерна, така затишна по-зимовому, під різнокольорове блимання новорічної ялинки бесіда-спілкування з слухачами. Рядки з фентезійної прози і з віршів, відповіді на численні запитання, інколи непрості — ось що стало змістом зустрічі. І дуже велике надбання, окрім духовної співскладової — це отримання надії для нас від самої авторки на подальшу співпрацю, надії на відкриття нових літературних імен міста Харкова в стінах нашої бібліотеки.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.