ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Хоррор: класики проти сучасників» - Літературний батл

Так! Цей день року настав! Канун Дня всіх святих або, як його називають у всьому світі, Гелоуїн!!!

Звісна річ, бібліотека для юнацтва не могла пройти повз цієї теми, такої популярної для молоді. Але відразу зауважимо: мета заходу, присвяченого Гелоуїну, не поклоніння темним силам (як дехто вважає), а, навпаки, ознайомлення з історією цього дня, з письменниками, їх творами та фільмами, які створені в жанрі хоррор. 31 жовтня саме в день Гелоуїну відбувався батл між класикою - представниками якого були бібліотекарі та сучасним напрямком в жанрі хоррор, який демонстрували студенти другого курсу, майбутні професіонали бібліотечної справи з Харківського вищого коледжу мистецтв.

Бібліотекарки сподіваються, що цього вечора студенти та присутні, які були на заході знають чим зайнятись, а саме взяти до рук книгу і зануритись у привабливу, чарівну і таємну атмосферу жахалок.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.