ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Гоголь-mystic-party»

15 жовтня співробітники бібліотеки завітали до ХЗОШ №25 з етно-вечіркою «Гоголь–mystic-party».

Бібліотекарки розповіли про Миколу Васильовича Гоголя не як про відомого літератора, а як про звичайну людину: з його переживаннями, страхами, пристрастями. Також поділились незвіданими фактами про письменника: що він обожнював солодке, був кулінаром, любив рукоділля. Всяця інформація свідчила, що Гоголь був людиною цікавою, людиною про яку є що розповісти.

Також на заході мова йшла про гоголівських персонажів: Солоху, Оксану, Чорта. Кожен з них презентував себе і розповів про давні українські традиції. Взявши до уваги прослухану інформацію та отримавши картки з завданнями, учні склали власні розповіді і змогли їх презентувати. Таке інтерактивне спілкування – це завжди можливість для учнів проявити себе у творчому завданні. А ще такі заняття дають змогу легко познайомити молодьз українськими традиціями та зацікавити до читання.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.